Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek nem túl sok a...

Szerintetek nem túl sok a közös bennünk?

Figyelt kérdés

Naponta látok ilyen furcsa,,jeleket". Pl.vagy megtudom, hogy mind a ketten imádjuk azt az énekest, vagy egyszerre mondunk valamit, de van hogy ugyanarra gondolunk.

Na szóval, kezdem az elején.

Van egy fiú az osztályban, akivel nagyon hasonlítunk. Ezekre a dolgokra kb.fél éve kezdtem felfigyelni. Leírok párat (nem az összeset, mert a holnapig itt ülnétek).

Mindkettőnknek hosszú haja van, ugyanazt az énekest szeretjük, jó tanulók vagyunk, az én volt kutyámnak ugyanolyan betegsége volt mint az ő mostani labradorjának, a szó használatunk is nagyon hasonló, mindegyikünk jó tanuló, a testvére a hugom legjobb barátja (és egyben az osztálytársa is), a tesója mindig odajön engem megölelni.

Most csak ennyi jutott eszembe hirtelen, de ennél vannak még kísértetiesebbek is, ha még eszembe jut valami leírom.

Aztán volt már olyan, hogy Föcin voltunk és a tanár olyat kérdezett, amire több jó válasz is lehetett. Én nekem pont akkor jutott eszembe Svájc és pont akkor tette föl a kezét és elmondta azt amire gondoltam jó válaszként (én nem jelentkeztem és nem mondtam neki ezt a szót, mert sokkaltávolabbülök). Meg valamikor a tanár kérte ki az én véleményem és véletlenül egyszerre mondtuk ki, hogy ,,ez inkább egy jazzes hangszer.

Hogyan lehetséges ez? Lehet valami telepatikus kapcsolat közöttünk, amiről egyikünk se tud?

Amúgy én nekem nem túl szimpatikus, mert tud elég bunkón is viselkedni mások társaságában. Nem is szoktam vele barátkozni.

Nektek mi a véleményetek erről? Mi okozhatja ezt a sok hasonlóságot? Ja még most van kettő hasonlóság: a nagymamája tanította anyámat és az anyja egy ovodába járt az én anyámmal.



2021. nov. 17. 06:42
A kérdező szavazást indított:
Ez tényleg elég kísérteties
Nincs ebben semmi különleges
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hogy a nagymamája tanította az anyukád az megmagyarázhatja a hasonló szóhasználatot...
2021. nov. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, de kísértetiesnek nem nevezném.

Nekek volt osztálytársam akinek van egy alteregója. Egy magasság, egy bőrtónus, ugyanazt a zenét szerették, egyformán öltöztek, még egyformán is beszéltek. És egy utcában laktak, később barátok is lettek, de a személyiségük kissé eltért.

Egy másik ismerősömnek olyan alteregója van aki pont ugyanúgy beszél, olyan hanghordozással, olyan szavakkal, ugyanúgy nevet, csukott szemmel nem lehet megmondani melyik melyik. Kinézetre is kicsit hasonlítanak. Ők külön városból származnak. Elég sok ilyen páros van, vannak akik találkoznak, vannak akik soha.

2021. nov. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tudi333 ***** válasza:
83%
Vannak ennél durvabb hasonlóságok két ember között, bár nem soroltad fel mindet, de ezek nem olyan egetrengetőek szerintem. Az lehet lényeges esetleg, hogy hattok-e egymásra valahogyan.
2021. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!