Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Most kezdtem el az agykontroll...

Most kezdtem el az agykontroll tanfolyamot, a felén túl vagyok, és a relaxációról lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
Alfába szeretnék menni, 3-3-3 2-2-2 1-1-1, közben mély levegővétel, persze főleg ellazulás, és akkor nem tudom kizárni a hülye gondolatokat. Gondolat nagytakarítás itthon nagyjából megy, de a Balassi intézetben nem sikerül. Valaki tudna tanácsot adni, hogy ott is sikerüljön hétvégén?
2010. szept. 6. 20:04
 1/4 anonim válasza:
akkor számolhatsz 10-től 1-ig is. Lassan mély levegővétellel. Vagy elképzeled magad egy kellemes pihenőhelyen. Zárd ki a külső tényezőket csak a légzésedre figyelj.
2010. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Égiláng ***** válasza:

Szia!


Az elején elég nehéz a gondolatainkat kizárni. Folyamatosan jönnek-mennek, de próbálj meg nem figyelni rájuk, hiszen a gondolatainkat mi teremtjük, és mi is befolyásolhatjuk őket. Nem kell jelentőséget tulajdonítani nekik, mert kizökkentenek az ellazult állapotból azáltal, hogy felidegesíted magad a jelenlétükön. Hagyd, hogy szabadon áramoljanak át az agyadon, és ne tudatosítsd őket. Egy idő után már fel sem tűnik a jelenlétük. Lazítsd el magad, és csak a légzésre figyelj. Meditálj minnél többet. Ennyit szerettem volna mondani, köszönöm. Szervusz.

2010. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem pl ugy megy hatásosan ha 50től számolok visszafele és vizuálisan elképzelem a számokat. Szineket képzelek nekik egyik szögletes másik gömbölyű akár szagokat ízeket is adhatsz minden számnak. Nekem bevált bár nemtudom mennyire mélyre szeretnél menni. Vagy csinálhatod azt is h teljesen ellazulsz lábadnál kezded majd végiglazitod magad és elképzelsz egy mozgólépcsőt amin lefelé mész. A felsőfok mondjuk 20 az alsó 0 és számolj vissza. Ezek segitenek.
2010. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az agykontroll technikája, "az alfába" jutás hasonló a meditációhoz, csak míg a meditáció passzív tudati állapot, az agykontrollt pedig aktívan használod az általad meghatározott cél érdekében. A gondolatnélküliséget soha ne akard erőszakosan elérni, csak hagyd, hogy megtörténjen! Hagyd magad sodorni a gondolatok által, és egyszer csak megszűnnek.
2010. szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!