Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki járt mostanában (idén)...

Valaki járt mostanában (idén) Domján László 4 napos agykontroll tanfolyamán? Milyenek a tapasztalatok? Hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Kell vinni valamit magunkal? Egyáltalán megéri a 36 ezer forintot?
2011. okt. 20. 09:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
9%
Ennyi pénzből négyszer is felhívhatod a telejósdát, ahol különböző energiákkal meg tudnak erősíteni.
2011. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
köszönöm nem a hülyeségekre voltam kiváncsi nézz kicsit utána az agykontrollnak és ne írj ilyen badarságokat!
2011. okt. 20. 12:15
 3/26 anonim ***** válasza:
37%

meg

15/f

2011. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
12%

Az agykontoll lényege, hogy önbizalomhiányos emberekkel elhitetik, hogy ők tudják irányítani az életüket és ezt egy szép köntösbe csomagolják.


Ha nem hiszed, nézz utána.

Még úgy sem hiszed? Akkor menj és fizess.

2011. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

Én sem önbizalomhiányosként mentem, mert azzal nincs bajom, én sokak nem azért mennek.


Nincs olyan ember, akin ne segítene az agykontroll. Ha csak gyógyulásra lehetne használni, már ak megérne vkinek több milliót is, de rengeteg életterületen használható.


Én most olyan szinten vagyok, h hiába volt kint rövid ruhában 21 óra körül a hidegben, egyáltalán nem fáztam meg, és nem is fogok. Pedig régebben elég negyed óra, és köv nap lázasan fekszem.


Olykor lesznek olyan sikerek, aminél nem tudod eldönteni, h ez most agykontrol, v óriási véletlen.


A legnagyobb sikerem az, h nővéremnek programoztam jól fizető munkát, és holnap már hívott is, h egy ismerőse pont Németországba toboroz. Azelőtt bátyámnak és unokatesómnak is programoztam, és végül most kint vannak Németországban, és havi 1000 eurót keresnek.


Magamnak is programoztam, most olyan cégnél vagyok, ahol 1 év alatt olyan karrierszintet lehet elérni, h min. 600 000 Ft-ot keressek, de a határ a csillagos ég. Emellett szeretem a munkát, úgy alakult, ahogy programoztam, kivéve a közelséget, de már is bánom, legalább a nagy távolság miatt megvan a heti edzés.


Nem utolsó sorban érdemes megemlíteni az igazán nem is agykontrollba tartozó világfelfogást, amit laci tanít, mégpedig meg kell bocsáltani mindenkinek amennyire lehet, és a problémákat se csak hajtogassuk, hanem megoldandó feladatokként tekintsünk rájuk.

ezekkel és hasonló felfogásokkal olyan kiegyensúlyozott a lelki állapotom, h sokan irigyelhetnék.


megéri-e a 36 ezret? sokkal többet is, rengeteg embernek javított az életén, sok területen te is biztos hasznát tudod venni ;)

2011. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
6%

A havi 1000 eurónál még a legutolsó feketén dolgoztatott részidős albán kertépítő is jobban keres... Ha valakinek 1000 eurós munkát ajánlanak németországban, az többnyire konténerszám kiszállított zöldségpucolót jelent az éjjeli műszakban. Feketén.


Ahhoz a céghez pedig én is elmennék, ahol ilyen módszerekkel megkaphatom a 600Eft-t havonta úgy, hogy a tevékenységem TÉNYLEGESEN megér ennyit.


[egy .NET - c# programozó]

2011. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
hát én igen is elfogok menni mert hiszek benne hogy jobb lesz és ha már csak a pámikbetegségemen urrá tudnék lenni a segítségével már megérte. de továbbra is várom a hasznos hozzászólásokat
2011. okt. 24. 14:48
 8/26 anonim ***** válasza:

19:19-esnek: látom jól tájékozott vagy, azonban nővérem fél évig keresett munkát, és még hasonlót sem talált. Persze szalag mellett dolgoznak, de nekem az számít, hogy többet keresnek, mint eddig, és mindháromnak van munkája.


Sztem félreértetted, a programozás az agykontrollban a célok kitűzését jelenti beleértve mindenféle technikát, nem a hétköznapi értelemben vett programozás területén helyezkedtem el.


Sokféleképpen lehet értelmezni, h a munkád megér-e 600 ezret, ha úgy vesszük, a mi munkánk után megérdemelt fizetést kapunk.


Ha tényleg dolgozni akarsz, és nem csak munkahely kell, legalább közepesen jó a kommunikációs kézszéged, és kitartó vagy, ak az alapok megvannak, hogy jó munkatárs legyél, és ezesetben szívesen várom érdeklődésed, amit itt tudsz jelezni.



A kérdezőnek pedig annyit, hogy a pánikbetegség ellen kifejezetten jó az agykontroll, mint ahogyan sok lelki és testi betegségre is, ezért nagyon tudom ajánlani :)

2011. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
23:45 ösnek köszönöm a válaszát. ezek szerint te jártál már ezen a tanfolyamon.Kell valamit magunkal vinni? pl amire fekszünk vagy nem is fekve kell csinálni? bocsi hogy ha hülyeségeket kérdezek....:)
2011. okt. 25. 10:01
 10/26 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés, mert legtöbben azt hitték, h fekve megy az egész egy kis családias hangulatban, erre mindenki megdöbbent, h voltunk kb 300-an, és ez természetesen ülve ment ilyen létszámmal, legalább kevesebb ember alszik be.


Nekem volt olyan nap, amikor minidg bealudtam így is, de amiről lemaradtam, azt megkérdeztem, és otthon pótoltam.


Kell majd két igazolványkép, de ott a helyszínen is tudsz csináltatni, legalábbis itt Bp-n így volt.


Lesz büfé, de olcsóbban ki lehet jönni az otthon elkészített szendvicsekkel. Laci fog ajánlani sok hasznos könyvet és CD-t, ezért amit nem találsz meg neten, azt ott megveheted, ami érdekel.

2011. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!