Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye elengedés....

Vonzás törvénye elengedés. Akkor is baj, ha sokat gondolok rá, ha jól esik?

Figyelt kérdés
En is tapasztaltam már, hogy sokszor (pontosan amit szeretnék) akkor válik valóra amikor már elengedem. De akkor is baj a rajta álmodozás amikor amúgy olyan jól esik? Nem tudom hol a határ.
2022. jan. 7. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól esik akkor nyugodtan gondolhatsz rá mert az emeli a rezgésedet, a jó érzelmek vonzak magadhoz. Viszont ne görcsölj rá hogy jajj mikor teljesul már.. Tudd hogy úton van feléd és hamarosan megtörténik ez biztos. Biztos h meg fog történni.
2022. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól esik róla álmodozni, az egyenesen segíti a megvalósulást. Úgy gondolj rá, mintha már megtörtént volna, érezd át azt az örömöt! Csak a görcsös akarás és a szorongás, hogy mi van, ha mégse jön össze, ezek gátolják a vonzás törvényét.
2022. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatom után csak rá gondoltam, róla beszéltem és depisen sorozatoztam, ha szőnyeg alá sepred se jobb, lám én mindenkinek elmondtam, egy idő után belefáradtam hogy ezt kell mesélni és igazából már teljesen jól voltam.
2022. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen kérdést akartam kiirni, de megelőztèl. Köszönöm ❤️
2022. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1,2.

En is igy gondoltam, ahogy ti mondjátok. Hogy amég jól esik rá gondolni, addig nagyon jó, biztosan erősítem. De valahogy a legutóbbi hasonló vonzásom is akkor teljesült amikor már nem agyaltam rajta, nem szándékosan, hanem más foglalkoztatott. Habár, ha jobban vissza gondolok akkor nem ilyen jókedvűen járt ez mindig a fejembe inkább kétségbeesve.


4. De jó :) akkor neked is további jó álmodozást!

2022. jan. 7. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
43%

"Vonzás törvénye elengedés"

Ez így egy mondatban nem paradox, hanem tényleges ellentmondás.

2022. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!