Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Minden úgy van ahogy lennie...

Minden úgy van ahogy lennie kell? Ahogy előre megvan írva?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Grimfox ***** válasza:
100%
Semmi sincs előre megírva. Valószínű, kevésbé valószínű, valószínűtlen, de még lehetséges, és lehetetlen események keveréke a világ, ami körbevesz. A valószínű dolgok azok, amik majdnem biztosan bekövetkeznek, ha nem teszel aktívan ellenük, sok esetben elég keményen megdolgozva érte. A kevésbé valószínű dolgokért általában meg kell dolgoznod, vagy nagyon sok dolognak kell egybevágnnia, hogy megtörténjenek. A valószínűtlen dolgok ritkák, mint a szőke varjú, a lehetetlen dolgok, ha megesnek, csodának tekinted őket az életedben. De egyik sincs 100% bizonyossággal előre elrendelve.
2022. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs megírva. Lehetseges forgatókönyvek vannak.
2022. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És ha valakivel megtörténik egy nagyon durva “valószínűtlen, de elvileg lehetséges” dolog, pont akkor, amikor már eleve a pszichózis határán van, arra milyen épelméjű magyarázatot lehet adni? Már ha lehet egyáltalán? Lecke? Tanítás? Akkor valami/valaki mégiscsak irányít
2022. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Grimfox ***** válasza:
100%
A lecke, tanítás nem része a karmának. Az nagy eséllyel azért történik, mert eleve olyan állapotban van, ami az esemény valószínűségét növeli. A módosult tudatállapotok, akár egészséges, akár beteges állapotok ezek, növelik a valószínűtlen események bekövetkeztének esélyét. Ezt saját bőrön tapasztaltam, úgyhogy valamivel magabiztosabban tudom kijelenteni, mintha csak olvastam volna.
2022. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, en nagyon rossz állapotban voltam mikor ez megtörtént, de ez a dolog tőlem teljesen független volt. A virushelyzet elvett tőlem valamit, amit évek óta a legjobban akartam, es mikor megkaptam volna a pandémia elvette... ehhez semmi köze nem volt annak hogy nekem otthon szorongasos depressziom van. Ez az esemény pedig olyan állapotba sodort, hogy a skizofrénia tüneteit hozom. Erre mar nekem nincs racionális magyarázat, csak az hogy egy gonosz erő röhög rajtam most
2022. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Grimfox ***** válasza:
A karma nem csak az eseményeket eredményezi. Az eseményekre adott reakcióidat is meg tudja határozni. Igaz, hogy a pandémia nem a te személyes karmád, de ami történik veled ennek következtében, az igen. A többi kollektív karma, amit nem egyedül halmoztál fel, hanem majd 8milliárd ma élő, és még ennél is több nem ma élő ember. Mivel nehéz átlátni, a karmát könnyű igazságtalannak, vagy nemlétező jelenségnek gondolni. De abban bizonyos lehetsz, hogy ami veled történik, nem egy gonosz erő saját szórakoztatására történik. A skizofréniának ha jól tudom van olyan tünete, ami ezt sugallja az érintettnek. És meg tudom érteni, hogy piszok nehéz így bármi igazságosságot látni a világban.
2022. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Leírtad amit en is tudok. A pandémia mindenkivel megtörtént, viszont a legtöbb ember akit ismerek szinte semmit nem érzett meg belőle, nekem konkrétan hétre pontosan akkor jött mikor pont el tudott tőlem venni valamit. Aztán a következő hónapokban már lottó 5ös esélyű negatív dolgok történtek... akkor viszont a karma az a “gonosz erő”. mindeki próbálja velem elhitetni hogy nincs olyan hogy direkt szórakozik velem valaki/valami, de ők nem is élték át azt, amit én. Es akkor ugye a “jó karma” érdekében nekem kedvesnek/hálásnak/nem megkeseredettnek kellene maradnom és nem is panaszkodhatnék.. mit várnak egy olyan lánytól, akit végig szivat valami?
2022. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A karma egy felfogás, amit sokan szeretnek követni, de nem kötelező. Ha neked nem tetszik, nem kell tulajdonítanod neki jelentőséget.
2022. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Grimfox ***** válasza:
A karma nem szivat, és nem élvezkedik a problémádon, mivel nem egy tudatos dolog. Egy egyszerű törvényszerűség. Nagyon leegyszerűsítve kb úgy, mint hogy belerúgsz egy nagyobbacska kőbe, ami elgurul, de a lábad megfájdul. A kő azért gurult el, mert te úgy döntöttél, hogy belerúgsz, és elég erősen rúgtál, hogy el tudjon gurulni. A lábad pont ugyanezért fáj. Nem a kő hibája, hogy fáj a lábad, és nem is a fizika törvényeié. Azok csak vannak. A lábad azért fáj, mert úgy döntöttél, belerúgsz a kőbe. A karma is ilyen. Nem azért történik valami, mert a karma úgy döntött, hogy ennek meg kell történnie. Vagy mert épp ezt akarja. Azért történik, mert "belerúgtál a kőbe" valahol, valamikor. Nem tudni mikor, és hol. De ha belerúgsz a kőbe, fáni fog a lábad. A karma nem szórakozik veled. Nem is képes rá. Nem egy tudatos lény. Gondolj rá úgy, mint egy fizikai törvényre. Az jár a legközelebb a természetéhez. A gravitációra sem haragszol, ha elesel.
2022. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!