Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tisztelt Fórumtársak! Bele...

Tisztelt Fórumtársak! Bele lehet kontrollálni más agyába gondolatokat?

Figyelt kérdés
Köszönöm szíves véleményüket!
2022. jan. 13. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2022. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze, működik az agymosás pl. azt mondod neki, hogy februárban kap 4 heti nyugdíjat és ez a te adományod, amiért imába is foglalják a neved, mint jótevő megváltó. A másik oldalról nézve meg elveszel év végén 2 heti és a következő évben pedig 3 heti nyugdíjat, ennek ellenére te maradsz az imádat tárgya.


Adsz szinte mindenkinek fizetésemelést egy kisebb csoportot leszámítva, majd szidod nekik a helyzetet és szánakozol, hogy senkinek sem tudtál emelést adni. Lesz olyan aki benyalja, ha nem beszél a többi.


Nyilvánosan őrjöngve szidja a lefizetett embered a konkurenciádat, te mint megmentő belebegsz a történetbe és megmented a károsultat, bumm mások szemében is hős leszel, hiába te voltál a főgonosz.

2022. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, erről szól a retorika a kereskedelem.

Pl nuggets? Nagymenüben, kólával ketchuppal legyen?

És az ártatlan igent mond, vagy csak normál méretűt... Holott K nem volt rá szüksége.

Ugyanakkor MLM, biztosítók és politikusok.... De simán beirom a stb. Mert gci sok ilyen van.

2022. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ùgy érzem Uraim, maguk félreértik a kérdésemet.
2022. jan. 13. 21:37
 5/11 anonim válasza:
Igen, bele lehet. Egy agykontrollt végzett barátom mesélt erről. Pl a tanárával többször is megcsinálta hogy ne őt válassza felelni a főiskolán.
2022. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4 lehet,de az mit írtam a saját gondolataimat kontrollálom a másik ágyába. Mert elhitetem vele hogy az neki úgy jó lesz. Csak ebben nincs spirituális beállítottságú gondolat, hanem a gyakorlatban is alkalmazható elemek.


A megfelelő körülményeket kell létrehozni akár elméleti síkon.

Hogyha neked az az érdeked, hogy el adj valamit akkor meg kell teremteni a másikban az igényt, hogy neki arra szüksége van.

A mások agyába bele kontrollálnás: nálam a manipulációt takarja.

Meditációt erre a célra csak a gyengék csinálják. Mert ők félnek face to face befolyásolni a tudatot.

2022. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt mindenképpen el lehet érni, hogy valami szöget üssön a másik ember fejébe. Másra nem is lesz szükség, mint szögre és kalapácsra.
2022. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok esetben elég úgy kezdeni a mondatot, hogy "IGAZAD VAN" tényleg így kéne csinálni, ezzel elvan ültetve a gondolat a fejében miszerint megdicsérted, igaza van, az van amit ő akart, stb.
2022. jan. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Én értem a kérdésed és igen lehet. Szép vagy nem szép én gyakran alkalmazom a páromon, de csak ilyen apróságokon hogy szeretnék valahonnan indulni és addig szugerálom felé a gondolatot míg felém fordul és megkérdezi induljunk e. Ez csak egy példa, több esetben is alkalmazom és az esetek 80%-ban működik. Utána elárulom hogy mit tettem és mondja, hogy ilyenkor egyszercsak megérkezik neki a gondolat amit épp küldtem neki. Érdekes kísérletek ezek
2022. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9 jó vevő a párod, az enyém nem veszi.

Így a gyakorlatban alkalmazott agymosásba hiszek. Mármint hogy az hatékonyabb a szugerálásnál.

2022. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!