Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tisztlelt Fórumtársak! Lenovo...

Csigu68 kérdése:

Tisztlelt Fórumtársak! Lenovo A806 A8 mobiltelefonomat ha wifi-re kapcsolom, elkezd letölteni mindenféle applikációkat, a vírusirtó meg folyamatosan pörög, használhatatlanná téve a telefont. Valaki tapasztalt ilyen jelenséget?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Play áruház, és kapcsold ki az automatikus frissítést, vagy amiket leakar tölteni(talán helyreállításnak érzi), állítsd le.

Ami még jó ötlet lehet, az egy google fiók csere.

Vírusírtót én nem használok telefonra, bárki bármit mond.

Fb, youtube, és weboldalak böngészése megy nálam, teljesen felesleges számomra, csak lefogja a telefont.

Idegen helyről dolgokat nem töltök le, apk-kkal sem szórakozok.

2017. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen vírusirtó? Meg minek?
2017. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy Security nevű vírusirtő megy rajta, én nem töltöttem le, nem tudom, gyárilag tesznek-e rá ilyesmit.
2017. febr. 26. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!