Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi az agykontroll segítségével...

Bálvány kérdése:

Mi az agykontroll segítségével elért legnagyobb sikeretek?

Figyelt kérdés
Mit sikerült vele elérnetek? Sokmindent írnak róla, de Ti mire használtátok?
2022. ápr. 21. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Merevedés 55 percen keresztül. Az azért már siker!
2022. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Azta! Hány viagrát agykontrolloztál be magadnak? :D
2022. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Pénzügyi összeomlás.
2022. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Eddig még nem jött komoly válasz, szóval akkor én.

Volt, hogy megszerettem egy énekest zenéjét, és gyorsan meg akartam szerezni az összes lemezét, felvételeket tőle.

A nagylemezek pár napon belül összejöttek, és nem csak lemezboltból, hanem úgy, hogy pl. volt a kezemben egy könyv a buszmegállóban, és egy nő nagyon nézegette, megmutattam neki, beszélgettünk, meghívott magához, megnézegettem a lemezeit, és elcseréltem vele néhány lemezre.

Volt, hogy megismertem valahogy egy alkotótársát, akitől valóban publikálatlan felvételeket kaptam. stb. Egy másik zenegyűjtővel is megismerkedtem, de arra is volt példa, hogy egy étkezdében megismertem egy zenésszel, aki alkalmanként kísérte.


Tehát voltak érdekes tapasztalataim.

2022. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Sokmindent eltudsz vele érni, kérdező.Akaraterő és gyakorlás kérdése.

Itt európában ahol már nagyon anyagiasak az emberek, kevés ember él spirituálisan.

Keleten sokan használják ezt a módszert, de nem nevezik ennyire a nevén.Egyszerűen az univerzum erejének hívják, ha kérnek valamit és vizualizálják, magyarul elképzelik, érzelmi töltetet is adnak hozzá, nemsokára megjelenik az életükben.

2022. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tak ***** válasza:
73%
Nekem nem az első spirituális technika volt a sorban,de jól megfér a többivel,van helye és szerepe a világomban.Vallom is,igazán érteni csak akkor fogod,ha több technikát is ismersz részleteiben és gyakorlatában is.
2022. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Nekem pl. az érettségi úgy, hogy négy évből összesen max 3 hónapot ha tanultam, és órán se figyeltem különösen. Levelezőre jártam, alapból szigorúak voltak a tanárok többsége.


Volt, hogy folyosón várakozva unalmamban elolvastam egy tételt, miközben egyet se tudtam, és szinte mindenkit egyessel szórt ki a tanár, és azt a tételt húztam. Egész évben minden alkalommal! A legjobb jegy a tanárnál a hármas volt, én azt kaptam.

2022. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Ez az egész arra jó, hogy egy tév útba kergessen, nem fogsz vele elérni semmit, csak annyit, hogy a végén majd felkereshetsz vele egy pszichiátert, vagy egy pszichiológust, ha szerencséd van akkor nem ezosak, mert vannak köztük is. Engem személy szerint több rossz dolog ért, mint jó. Kb arra jó, hogy a nyomort vigyorogva fogadd el.
2022. ápr. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 szerintem te akkor valamit nagyon félreértelmeztél, de ez a te felelősséged.
2022. ápr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom meg isten útjai kifürkészhetetlenek, meg karmikus, stb.
2022. ápr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!