Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kell elkezdeni az...

Krisztina2418 kérdése:

Hogyan kell elkezdeni az agykontrollt ?Mit érdemes tudni? Milyen könyveket és hanganyagokat tudtok ajánlani a témában esetleg tudtok valakit aki jártas ilyesmiben és segítséget tudok tőle kérni?

Figyelt kérdés
sziasztok nagyon boldogtalan az életem és állandóan emésztem magam bizonyos problémák miatt ma láttam egy nagyon érdekes videót az agykontrollal kapcsolatban de teljesen kezdő vagyok olvastam ezzel kapcsolatban néhány bejegyzést de még sosem csináltam ilyet így el tudnátok mondani hogy hogy is működik ez? Hogyan érhetjük el a céljainkat és hogyan tudunk gondolatokat ültetni el a fejünkben? Vagy más embereknek gondolatokat átadni nagyon érdekel a téma és mindenkinek köszönöm aki válaszol.

2020. júl. 19. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alapmű José Silva: Agykontroll című könyve, emellett a Domján László-féle meditációk, amik youtube-on fenn vannak, azzal könnyű elindulni.
2020. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Silva féle agykontroll könyvünk volt nekünk is.Tanfolyamok is vannak.
2020. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egyedül nem bírod megtanulni, ne keseredj el, vannak tanfolyamok.
2020. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És működik?
2020. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!