Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen agykontroll-technikát...

Milyen agykontroll-technikát tudnátok javasolni II-es típusú (nem inzulinos), kezdődő cukorbetegség kezelésében - esetleg gyógyításában?

Figyelt kérdés
Egy körülbelül 7 hónapja diagnosztizált, kezdődő, II-es típusú cukorbetegségből szeretném kigyógyítani saját magamat. Jelenleg 38 éves vagyok. A saját inzulin termelésem szerencsére még működőképes, a vércukor szintemet pedig a megfelelő étrenddel, rendszeres folyadék bevitellel, és mozgással általában sikerül 5-ös és 6-os értékek közé visszaszorítanom. Ha van olyan agykontroll-technika, amit szívesen megosztanátok velem, hálás lennék érte! :) Előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat és a segítséget.

2022. máj. 5. 17:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Króm-cink étrendkiegészítést
2022. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 SZücsöm ***** válasza:
100%

Kedves Hívők!


Az Agykontroll valóban "CSAK" egy "elmefejlesztő" módszer. Amíg ennél többet nem vár el ettől az ember addig nincs is gond. Segíthet a cigi lerakásában, fogyásban, diéta/étrend elkezdésében, megtartásában stb. de "csodákra" nem képes. És nem ezt még materialista nézettel se nehéz elfogadni hisz eddig a pontig még semmilyen materialista elképzelésnek nem mond ellen.

2022. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

A cukorbetegség legfőbb kiváltója a helytelen táplálkozás. A bolti szir-szar mesterséges, agyoncukrozott élelmiszerek fogyasztása a legfőbb okozója (+ a stressz, a mozgásszegény életvitel, stb.).

Az agykontroll sokat segíthet, de önmagában szerintem nem elegendő.

Én labor szintemen, a segítőim bevonásával kezelném magam. Éber állapotomban meg csak egészséges ételeket (italokat, levegőt, stb.) fogyasztanék.

2022. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a pattanásaimat próbáltam meggyógyítani vele, de semmit se értem el.
2023. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

Amióta elvégeztem az alaptanfolyamot (~1990), nekem nem volt tartós fejfájásom. Ennyit a kételkedőknek. Nekem már csak ezért is megérte elvégeznem az agykontrollt.

Amit a táplálkozásról írtam, azt meg komolyan gondolom. A kenyérbe, kiflibe, stb cukrot adagolnak a gyártók, hogy rászokjonak a fogyasztók. A cukor erősebb függést képes előidézni, mint a kábítószerek. Szemét, ge.i világban élünk, nem árt odafigyelni, hogy mivel mérgeznek bennünket.

2023. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Milyen agykontroll? Normális?

A plafonon vagyok az ilyen elvont Hülyeségektől.

Az ilyen sarlatán mint a Domján menjen inkább dolgozni!

Ne a másik embert akarja becsapni a butaságaival!

jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!