Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal megállítani a...

Agykontrollal megállítani a szőr növekedését lehetséges?

Figyelt kérdés
érdemes lehet agykontroll tanfolyamra elmenni, vagy könyvből magamtól is össze tudom szedni a szükséges tudást?
2022. máj. 15. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem mindenképpen érdemes egyszer az életben elmenni egy agykontroll tanfolyamra. Viszont a tested biológiai funkcióit megváltoztatni nem igazán lehet, vagy csak súlyos dolgok árán. Mert ha nem nő a szőr, az leginkább hormonzavarhoz vagy immunzavarhoz köthető, és szerintem ilyet senki nem akar magának.
2022. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Érdekes felvetés.

Az emberi test egy az egész világegyetemben szabadon felhasználható tervrajz, stabilan működő rendszerekkel, automatizmusokkal. Sok százezer emberi faj él az univerzumban, kisebb nagyobb eltérésekkel, módosításokkal.

Az itteni variációk "közmegegyezésen alapulva" hasonlóan működnek, kisebb eltérésekkel az alfajokban hasonlóan néznek ki.

El lehet térni akaratlagosan, átírva a helyben az emberi test onformációját, tervrajzát, de a változtatás fenntartásához folyamatos koncentráció szükséges, mert visszaall.

Szerintem csak borotváld.

2022. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Inkább koncentrálok folyamatosan hogy ne nőljön mert nem akarom borotválni
2022. máj. 15. 14:46
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Ha lány vagy és az arcodon van akkor megértem.

Egyébként nincs megkötés az agykontrollban hogy mit akarsz megváltoztatni.

De azért azt mondom hogy inkább etikus dolgokat akarj elérni vele, szóval másnak kárt ne okozz elméddel.

A testen is már betegségek múltak el agykontrollal, szóval ez kisebb horderejű dolog de gondolom neked azért nagyon fontos.

2022. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Az a probléma, hogy egy normál testfunkció és egy betegség, pl legyen ez egy tüdőgyulladás között van különbség. A tüdőgyulladás ellen alapból küzd a szervezeted is, míg a szőrtüszőid teljesen természetesen vannak ott, ahol vannak. Meg kell győznöd magadat (ez a könnyebbik rész, te már meg vagy győződve róla, hogy a szőr az funkciótlan, és ronda), és a szervezetedet is (na ez a borzalmas nehéz), hogy nem kell neki egy szőrtüsző sem. Csak gondolj bele, hogy a hajad egy nagyon hasonló szerkezet, és a legtöbb probléma, ami hatással van a szőrnövekedésre/hullásra, az hatással van ugyanúgy a hajra is.

Van egyébként a borotván kívül is egy rahedli módszer a szőrtől való megszabadulásra: gyanta, epilátor, villanófényes szőrtelenítő, szőrtelenítőkrémek. De múlt nyáron volt egy srác a gyakorin, aki azt akarta, hogy csak vágják neki rövidebbre a szőrét a lábán, mert szégyelli. Nem tudom ezt lehet-e agykontrollal. Esetleg, ha hormon okozza, de akkor annak a kisebb termelése másra is lehet, hogy hatni fog a testeden.

2022. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kettőszázezret fizettem a villanófényesért és hatástalan volt. nem tudom miért. a gyanta után is benövések vannak, a epilátor mégrosszabb, a borotva pedig egynapig tart.
2022. máj. 15. 21:23
 7/13 anonim ***** válasza:

Cukorgyantát próbáltad már?

Itt jól össze vannak foglalva az előnyei: [link]

Ajánlott olyanoknak, akik hajlamosak a szőrbenövésre, mert tüszőstől emeli ki a szálakat.

Elérhető egyre több kozmetikusnál, de házilag is elkészíthető. Ez egy jó kis recept, nagyon egyszerű elkészíteni:

[link]

Ha próbáltad már, akkor nem szóltam semmit. De ha még nem, akkor tegyél vele egy próbát.

2022. máj. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha lehetséges lenne az emberiség fel se találta volna a borotvát, epilátort és villanófényizét. Szóval a választ a mindennapi élet adja: NEM.
2022. máj. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
87%
Tégy még egy próbát a dióda lézeressel. Nekem bevált, drasztikus a változás hála az égnek. Voltam egyébként tanfolyamon, még Domján Lászlónál, ő (orvosként) azt mondta, hogy amin nagy biztonsággal lehet változtatni a módszer nélkül (pl. egy szemölcs), ott érdemesebb a konzervatív módszert alkalmazni.
2022. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És agykontrollal a szőr növekedését beindítani pld fejbőrön? Az lehetséges?
2022. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!