Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal lehet befolyásol...

Agykontrollal lehet befolyásolni azt hogy lassabban nőjön a szőr a testemen és hogy pl megnöjön a cicim?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elvileg igen.
2012. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet. Nagy kitartás, rendszeres gyakorlás és egy jól kitalált technika kell hozzá, aminek csak a fantázia szabhat határt.
2012. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet. A melled nem fog nőni az agykontrolltól... gondolj már bele... :S
2012. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

én az agykontrollt ahhoz hasonlítom mint amikor a harctéren a tábornok beszédet mond a katonáknak, ha hatásosan adja elő akkor sikeresen megnyerik a csatát, de ha lehangoló, meg kedvtelenül akkor veszteni fognak


szóval ha tényleg szívből szeretnéd, és minden reggel és este nem lesz kifogásod hogy most ezért nem meditálsz meg azért, akkor azt mondom hogy minden esélyed megvan rá!:)

2012. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
ez most komoly?!
2012. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A szőrt a testedről le tudod borotválni.A melled meg szerintem nem fog megnőni...mélyen hiszek az agykontrollban,abban,hogy gyógyító ereje van,de ez esetben nem tartom valószínűleg,hogy látványosan megnőne a melled.
2012. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első nekem sikerült! :) Sokkal gyérebb és világosabb a lábamon a szőr, borotválás után 3-4 nap minimum mire látszódik a szőr, de ugye még akkor sem gond, hisz alig látszik. A másodikat nem próbáltam, de én előtte tudományosan utánanéznék, hogy mitől nőhet, hogy így állj hozzá agykontrollal is (pl. bizonyos hormonok kellenek hozzá). Sok sikert!

18/l

2012. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom , ha megfigyelted-e , hogy általában minden családban ahol két lány van ott a második vagyis a kisebbik lány mindig magasabb lesz mint az első s általában a cicije is nagyobb :P ... mivel ugyan azok a szülei fura , hogy mindig a második örököl jobb tulajdonságokat .... szerintem lelki s pszichológiai okai is vannak ennek ....

én pl. 23 évesen nőttem fél év alatt 5cm amit vagy már ezerszer elmondtam itt .... fura , hogy azután kezdett összejönni miután egy csaj azért utasított el mert o csak a magas srácokat szereti én meg egyforma magas voltam vele.


Minden lehetséges csak hidj benne ! ;)

2012. aug. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hatékonyabb lenne nagyobb önbizalmat agykontrollozni.
2012. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze lehet, de alap hogy menekulve a mostani helyzetbol nem megy.

Ne dolj bele erzelmileg

2012. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!