Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van, hogy ha valamit...

Miért van, hogy ha valamit nem szeretnék az hamarabb bekövetkezik mint amit szeretnék? Hiába programozok bizonyos dolgokért, sokszor pont az ellenkezője válik valóra!

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert ha valamit nem szeretnél, állandóan rágondolsz (pl. ne, ne, ne én feleljek, neee, nehogy neee!), és nem azon gondolkodsz, amit szeretnél( Én most megúszom a felelést. ). Szóval ez pusztán a vonzás törvényének helytelen alkalmazásából fakad.
2010. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

semmi befolyásod nincs arra hogy mi fog történni. ha ez az éppen divatos vonzás törvénye működne, ez lenne a valahavolt legdurvább fekete mágia.

arra tudsz hatni, hogy mit csinálsz, jó esetben, de arra nem, hogy mi történik.

2010. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat: igenis működi. Ha nem hiszel benne, te dolgod. De én igenis hiszek benne, nem egyszer bevált :) És nem feketemágia, mert nincs köze semmiféle mágiához.
2010. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vonzás törvénye?-Cool Minden működik... A kreatív káoszt mi formáljuk...
2010. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a káosz relatív fogalom.
2010. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hiszek a vonzás törvényében, és az első válasz közel áll hozzám! De volt olyan amikor pl.: azt mondtam, hogy na én bioztos nem vennék olyan kis fekete autót, mert nekem egy nagyobb luxus autó kell, erre nem telt el fél év és vettem egy kis fekete autót, de amikor meghatároztam a számomra ideális barátnőt akkor pl: hosszú hajú szőke v. barna v. fekete legyen, és erre a sors úgy hozta, hogy egy rövid vörös barátnőm lett! Tehát erre nem értem a miérteket? Akkor itt hogyan érvényesül a vonzás vagy a micsoda? Végeztem A.K. tanfolyamot is, de ez egy fekete folt valahogy számomra!
2010. szept. 18. 22:53
 7/7 anonim válasza:

:))) de ezekről meg ráadásul te döntesz :)

Ehhez még vonzás törvénye sem kell, egyszerűen nézel magadnak egy hosszú hajú nőt és nem nézegetsz a kisautók közt...

Nem működik a törvény, ha dafke ellene dolgozol :)

2010. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!