Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Néha, nem rendeszeres időközön...

Néha, nem rendeszeres időközönként van olyan, hogy lecsukom a szemem egy pillanatra és bevillan egy kép. Aztán egy idő után, amikor nem foglalkozok vele megyek valahová, akkor bekövetkezik, amit láttam. (? )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy butaságnak hangzik, de néha van ilyen velem és nem értem, hogy történhet meg. És amikor megtörténik, amit láttam, biztos vagyok benne, hogy láttam, mert akkor pontosan emlékszem arra is, hogy mikor látam azt a képet. Remélem érthető volt, amit írtam. Ha valakivel történik még ilyen vagy tudja, hogy mitől lehet ez, akkor kérem írjon. Csak normális válaszokat szeretnék!

16/L


2011. jan. 9. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez valóban érdekes. Viszont minden, ami történik, az már készülőben van. És esetleg ezt a "készült" állapotot meglátjuk. Mert ami készülőben van, az már akkor történik. Minden megtörténik előbb a "szellemvilágban" ezt hívom készülődésnek, és csak ez után történik a mi anyagvilágunkban. Viszont ezt nem szoktuk érzékelni, ezért különös, ha te mégis...
2011. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne érdekeljen, hogy mitől van, csak próbáld meg fejleszteni a jós képességedet. Sok sikert! :)
2011. jan. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy hogyan tudnám fejleszteni. Mert úgy nemtudok képeket előidézni, ha akarom, cska úgy jön magától...
2011. jan. 10. 21:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Uri Geller lesz a te barátod is-.-
2011. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

BUT4 ne legyél már bunkó -.- ez tök izgalmas és érdekes, és nem maga találta ki, hanem csakúgy látja, ember szövegértés. :D és még csak nem is dicsekszik, hanem segítséget kér. szal szerintem te csak KUSS...

Nos, mint már mondtam ez nagyon érdekes. :D nem tudom mitől lehet, nem tapasztaltam még senkinél se hasonlót, de egyik ismerősöm megálmodta az álom tengerpartját és teljesen pontosan olyan helyre mentek a nyáron! Ez mondjuk álom, de teljesen hasonló, mint a te eseted. Lehet, hogy a te hangulatod és állapotodtól is függ. Mennyire vagy nyugodt, izgatott, stb. Mindenesetre ne hagyd figyelmen kívül, ha ilyet látsz, még sokat segíthet az életben! :D

2011. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam már ilyet, de még nem gondolkoztam rajta mitől van.
2011. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Igen ez tényleg érdekes. Velem is történt. Nem lesz semmi( nem lesz belőled jós)...pl ma is történt velem. Egyik barátom felelt töriből és valahogy megéreztem hogy miután leül én hátra nézek azt fogja mondani hogy Arnold Schwarzenegger és hülyén fog nézni...és tényleg bekövetkezett. De volt 2 napja is ilyen (haza fele mentem suliból). Beugrott egy kép hogy a köznél 3 nő cigizik...és tényleg:)

13/F

2011. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nemtudja valaki, hogy hogyan tudnám ezt fejleszteni?
2011. jan. 31. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szerintem most kezded el magadban fel fedezni a Mangekyo Sharingan erejét xDxD :D:D Ha naruto fan vagy akkor tudod mire gondoltam , egyébként viccelek :) Fogalmam nincs mi lehet a problémád de van 1 tippem. A jövőt látod képekben magad előtt és talán az fog történni idővel amit látsz. De a mangekyoval vigyázz XD :D:D
2011. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem nézek narutot:) de egyébként tudom, hogy a jövőt látom, vagyis képeket a jövőből, csak nem tudok vele mit kezdeni, mert nem tudom mikor fog bekövetkezni. és a képek maguktól jönnek, nem tudom irányítani. ha valakivel volt már ilyen, az tudna privát üzenetet írni?
2011. febr. 1. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!