Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nagy nyereményt nyerő kaparós...

Nagy nyereményt nyerő kaparós sorsjegy "bevonzása" valahogyan lehetséges? Esetleg manifesztálással?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha nyernék a kaparós sorsjegyen egy nagyobb összeget. Sokszor játszom de mindig csak az ára jön vissza, vagy még az sem, olyankor szünetet tartok. Legnagyobb nyereményem eddig 5000 Ft volt. Manifesztálással esetleg be lehetne "vonzani" egy nyerő kaparós sorsjegyet, vagy felejtsem el?


Szükségem lenne egy saját lakásra, mivel nem keresek annyit sem hogy egy albérletet ki tudjak fizetni... Ezért szeretnék nyerni.



2022. aug. 26. 18:17
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Igen, lehet hogy már megnyerte valaki igazad van, vagy az ország másik végében van a 3 darabból 1 nagyobb nyeremény.


De ahhoz viszont hogy megnyerd a lottót meg kevesebb esély van. Egyszer olvastam egy statisztikát, miszerint nagyobb az esélye hogy beléd csapjon egy villám, minthogy megnyerd a lottó 5-ön az 5 teli találatot.

2022. aug. 28. 17:00
 12/34 anonim ***** válasza:
81%

11

Igazából szerintem vagy az kell hozzá, hogy alapból a sorsod része legyen, ilyenkor hit sem kell, mert meg fog történni. De mivel ezt az ember nem tudja, hogy meg fog-e vele történni, ha időnként, vagy állandóan játszik, így ha valaki tudatosan akar nyerni, akkor szerintem egy hatalmas hit kell hozzá. Ilyen történetek vannak a youtube-on is, hogy valaki a vonzás törvényét használta, vagy nevezhetjük programozásnak is, de a lényeg, hogy ezekből a történetekből kiderül, hogy az illetőnek nagyon erős volt a hite, nem kételkedett. Ha ez megvan, akkor pl. ha valaki nem állandó számmal játszik, akkor az erős hithez társulni tud egy megérzés, ami által pont azokat a számokat fogja megtenni, ami nyer.

2022. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Missi_Key ***** válasza:
14%
7es. nem azt kértem hogy szerettess meg velem valamit amit utálok, hanem hogy adj rá ezos alternatívát. ha gőzöd sincs róla hogyan kell, mondd azt.
2022. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Missi_Key ***** válasza:
14%
amúgy nem trollkodtam, valós a kérdésem
2022. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%

A mindenkori lottó nyerési esélyeket megosztja a szervező. Emlékeim szerint ez a skandináv lottónál a legjobb. [link]

Missi: ez az ezós alternatíva, hálás lehetnél, hogy tőmondatban összefoglaltam neked, nem kell tíz könyvet elolvasnod és száz videót végignézned. De ne csodálkozz, ha utálod az életed, ha nem tudod elfogadni azt a jelenséget, hogy az érzéseid horgonyozzák be azt, amiben vagy. Ha utálod, amiben vagy és ez az undor tölti ki az életed, ez kapja a legtöbb energiát, akkor hol van ott hely annak, hogy megjelenjen a jó? Ez ennek a vonzási akárminek a lelke, hogy azt vonzod be, amit teljes szíveddel át tudaz érezni. Ha a szart, akkor azt.

Áruld már el, mi az a munka, amit ennyire rühellsz?! Kíváncsivá tesz, hogy most te vagy annyira csőlátású, hogy egy kreatív gondolat eszedbe nem jut, mit élvezhetnél az életeden vagy tényleg annyira lehúzott a nyűg?!

2022. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
86%

Én 3 hétig programoztam, hogy milliomos vagyok.

Kaszinó sorsjegyen nyertem 1 milliót. Aki nem hiszi el tudok képet mutatni róla. Illetve több csoportba is feltettem.

2022. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

16


Hogy programoztad? Elképzelted, hogy lekaparod és ott a millió, vagy pozitív mondatokat mondtál?

2022. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

tegnap 22:35


Örülnék neki, ha megosztanád velünk hogyan "programoztál agyilag".

2022. aug. 31. 01:46
 19/34 A kérdező kommentje:
Már persze feltéve ha igaz egyáltalán
2022. aug. 31. 01:47
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent csináltam. YouTubeon vannak fent milliomos megerősítések. Azt hallgattam, közben elképzeltem magamat úgy.

Úgy keltem fel reggel, hogy mondogattam magamba, hogy nyertes vagyok, milliomos vagyok,beleéltem magamat teljesen. Aztán elengedtem ismét.

Reggel mikor utaztam a munkahelyemre ( fél óra busszal) hallgattam olyan zenéket amiktől jó kedvem lett, közben ugyanúgy elképzeltem, mondogattam. Majd elengedtem. Nem görcsöltem rá.

Aztán jöttek megérzések, hogy Kaszinót kell vennem. Mindig elfelejtettem, vagy nem volt, mást vettem. Aztán hazafelé a mellettünk lévő lottózóba bementem, és megláttam a Kaszinót, még mondtam is a csajnak, hogy jaj van Kaszinó, de jó, és a bal szélsőt húztam.

Valamint folyamatosan a 44 es számot láttam mindenhol, nem értettem mit jelent.

Majd mikor nyertem, másnap láttam meg hogy a sorszáma 44 es volt.

Miért hazudnék?

Ha ennyire nem hiszed el privátban el tudom küldeni a képet a nyeremény igénylésről is akár, amit a lottózóba kaptam..

Bevonzottam az életembe. Elhittem, nem görcsöltem rá.

2022. aug. 31. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!