Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nagy nyereményt nyerő kaparós...

Nagy nyereményt nyerő kaparós sorsjegy "bevonzása" valahogyan lehetséges? Esetleg manifesztálással?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha nyernék a kaparós sorsjegyen egy nagyobb összeget. Sokszor játszom de mindig csak az ára jön vissza, vagy még az sem, olyankor szünetet tartok. Legnagyobb nyereményem eddig 5000 Ft volt. Manifesztálással esetleg be lehetne "vonzani" egy nyerő kaparós sorsjegyet, vagy felejtsem el?


Szükségem lenne egy saját lakásra, mivel nem keresek annyit sem hogy egy albérletet ki tudjak fizetni... Ezért szeretnék nyerni.



2022. aug. 26. 18:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
86%

[link]



Tessék itt a fotó róla

2022. aug. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Nem arra értettem hogy hazudsz, hanem arra gondoltam hogy elképzelhető hogy a kettőnek talán semmi köze egymáshoz, véletlen egybeesés hogy nyertél a kaszinó sorsjegy, amúgy is drága, és eléggé jók a nyerési esélyei is a többihez képest.


Minden nap szoktál venni ilyeneket? Akkor pláne elképzelhető hogy véletlen.


Egyébként gratulálok, szép nyeremény! :) Ezért érdemes volt játszani :)

2022. aug. 31. 11:46
 23/34 A kérdező kommentje:
Bár én csak 240-et látok a képen, nem milliós nyereményt, ahhoz képest az is csodás nyeremény...
2022. aug. 31. 11:51
 24/34 anonim ***** válasza:
89%

Ha ismered a Kaszinót, akkor tudod hogy nincs rajta olyan, hogy 240.

100 ezer van utána millió.

Köszi.

Nem sűrűn vettem.

De nem ez az első nagy nyereményem,és nem csak ezen, persze nem ekkora, de mindet ilyen módon vonzottam magamhoz.

2022. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Nem ismerem annyira a kaszinót, csak tudom hogy jók a nyerési esélyei. Mivel 2000 Ft az ára, én ezt nem veszem meg. Sokkal alacsonyabb árú sorsjegyekkel szoktam jatszani. Sőt, amikor van egy olyan érzésem hogy nem kéne mivel épp nem nyertem semmit napok óta, semmilyen sorsjegyet nem veszek,

szünetet tartok.

2022. aug. 31. 12:07
 26/34 anonim ***** válasza:
91%

25


Na lehet, hogy "itt van a kutya elásva". Már úgy értem, hogy az érzéseknek valóban nagy szerepük van valami megteremtésében. Ha tudod, hogy egy drágábbnak jobbak az esélyei, de nem veszed meg, mert drága neked, sajnálod rá a pénzt, akkor lehet, hogy pont azért nem nyersz, mert tudat alatt nem tartod magad érdemesnek a többre, jobbra. Inkább érdemesebb valamiből 1-2-t venni, mint 10-et, aminek amúgy végső soron -főleg, ha semmi nyeremény nem jön vissza- ha összeadod ugyanannyira jön ki az ára, mint az 1-2-nek.

2022. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
87%

24 vagyok, 26 nak igaza van. Én nem veszek mást csak 1000 néha, de legtöbbször 2000 es az sokkal hamarabb ad 30-40-50 stb ezreket.

Pl egy 300 ft os black jackkel meg kb sose lehet nyerni 1000 ft nál többet.

2022. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

ma 13:42


Persze csak ha buksz, akkor 2 ezer forintot buksz, nem 500 Forintot. Az sem nyerő mindegyik, mint tudjuk. Én azért nem kockázatok 2 ezer forintot hogy nyerjek esetleg 3 ezeret. Vagy szokás szerint semmit. De mindenki azt csinál természetesen amit akar, ez csak az én véleményem.

2022. aug. 31. 14:04
 29/34 A kérdező kommentje:
Amúgy másfél éve kaparok, tehát nem vagyok kezdő, de valahogy nekem ezzel nincs szerencsém. Még a nagy számok törvénye alapján sem. Legnagyobb nyereményem 5 ezer Ft volt.
2022. aug. 31. 14:07
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem felejtős ne erőltesd.
2022. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!