Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kinek melyik manifesztációs...

Kinek melyik manifesztációs technika vált be és a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Sztem ha lefekszel becsukod a szemed és ellazulsz és arra gondolsz a célodra akkor azzal nagyobb eséllyel megvalósíthatod. De ez önmagába nem elég. Fizikailag is kell érte tenni. Úgy megvalósulhat
2022. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
62%
Egyik sem.
2022. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

én már inkább azt mondanám ,hogy ez egy hülyeség az egész, mármint ahogy itt előadják... jönnek azzal hogy ha elképzeled de tényleg akkor olyan mintha tényleg átélnéd, és ez így is van, de amúgy mi a fsz értelme van úgy mégis? Hányszor elképzeltem hogy AZT a nőt ölelem át, megcsókolom, kézen fogva sétálunk, és valóban hevesen vert a szívem, a végtagjaim (és nem ott lent középen) mozogni kezdtek néha öntudatlanul az izgalomtól DE... elértem vele bármit is? Nem... azon kívül hogy átvertem önmagam :D


Ez inkább arra jó ha bezárnak egy börtönbe és kezdesz leépülni mentálisan mert nem tudsz mit kezdeni magaddal, akkor bele lehet temetkezni ilyen gondolatokba, de amíg van választási opciód meg szabad akaratod felesleges ilyet csinálni. Én tovább csinálom azért néha-néha, mert egy hülye idióta vagyok és elkeseredésemben nem tudok sok lóphaszt mást csinálni, mert olyan ingerszegény és sivár az életem hogy nekem csak ez maradt :P És kitudja... talán 1x visszajövök ide, és megcáfolom saját magam, de addig is... marad a realitás keserűsége ^^

2022. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!