Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ezt valóban én "irányítom"?

Ezt valóban én "irányítom"?

Figyelt kérdés

Egy hosszabb kapcsolatom után jött egy férfi, akivel úgy beszéltük meg h csak szexelünk (nem szerettem volna azonnal kapcsolatot) de végül ő nagyon szeretett volna, én nem és többek között ez miatt vége is lett köztünk mindennek.

Rá több hónapra elkezdtünk találkozgatni egy régi ismerősömmel akivel le is feküdtem és már előtte megbeszéltük h szexelünk csak de én mégis azt érzem h többet érzek iránta, ő viszont egy csúnya kapcsolaton van túl, és jelezte h nem áll készen egy kapcsolatra.

Ez lehet a vonzás törvénye?

Mikor nagyon akarok valamit akkor az ezért nem sikerül, mert nagyon akarom?


2022. szept. 13. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Te irányítod.


Nem azért.

2022. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem te irányítod nekik is viszont kell szeretniük téged.
2022. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Annyi jött le, hogy szereted a kukit. Ha Vácon jársz küldj egy privit! Egy éjszakára nyitva vagyok!
2022. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Darius- ***** válasza:
44%
Az agykontroll létezo dolog, ebbe az opcioba tetted a kérdést, elso korben fel kell ismerni, mondjuk ez igy mar megvan, aztan iranyitsd az adottsagod gondolati uton, mert spontan nem lesz semmi.
2022. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!