Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudnátok segíteni? Hogyan...

Tudnátok segíteni? Hogyan emeljek fel nagyobb dolgokat telekinézissel? És a kezemet kinyújtsam vagy azzal mit csináljak?

Figyelt kérdés
Értelmes és nem bunkó,segítőkész válaszokat várok.

2022. szept. 27. 20:01
1 2
 1/16 Grimfox ***** válasza:
100%
Kisebb dolgokat már képes vagy megmozdítani, vagy felemelni? Ha igen, mi a mérethatár?
2022. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 qkker1 ***** válasza:
100%
Keersd fel Yoda mestert.
2022. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Nagyobb dolgokat nem tudsz emelni így szerintem....azoknál fel kell emelni a tárgy vibrációs szintjét 4D-be, hogy a gravitáció ne akadályozza, de ezt emberként nem hiszem hogy lehetséges megcsinálni 🤔 ...de csak ötletelek.
2022. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Akaszd a farkadra
2022. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerűbb lesz ha megfogod 2 kézzel
2022. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nyújtsd a kezed, akkor jobban tudsz összpontosítani és az adott tárgyra koncentrálni.
2022. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Menjél ki a telekre, és bámuljál sokat magad elé. Ezzel tudod gyakorolni a teleki-nézést.
2022. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

"Értelmes és nem bunkó,segítőkész válaszokat várok."


Jaja, mi meg értelmes kérdést szerettünk volna kapni, de hiába. :(

2022. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Ritkán szoktam erre a fórumra írni.

Spiritizmus okkultizmus meg sok egyéb dolog érdekel már kiskorom óta.Már elég idős vagyok, igazából egész életemben ezt a tudást bővítettem.Én a jóga meditációs technikák elsajátítása után éreztem először hogy apróbb tárgyak toll, kulcs megmozdulnak, majd később levegőbe tudtam emelni ezeket 5-10cm-re.Aztán akitől ezt tanultam beajánlott egy mesterhez,kiutaztam hozzá pár évew, ő jógát és meditációt oktatott,beavatást kaptam a meditáció és a jóga felsőbb szintjeire.Ami képességeket megtanultam és kialakultak nálam, elkezdtem önmagam szolgálatára használni.Ezt a mester is észrevette ezért külön váltak útjaink, mivel ezt az erőt én nem másokra akartam fordítani hanem önmagam segítésére.

Nagyon a gyakorlati dolgok nem ide tartoznak de mikor valaki a telekinézist elsajítáítja,de ehhez is több út vezet, akkor ezt is tovább tudja fejleszteni, egyfajta vibrációs távolbahatásnak hívnám, máshogy nem tudm megfogalmazni,röviden távolbahatás, ha utána akarsz olvasni.

Nos ezzel előtudok idézni távoli fizikai dolgokban is változást, egész komolyat is.

Többit az emberekre bízom ki mit csinálna ezzel a képeséggel.

Önmagadtól ezt tudod jól megtanulni, mester kell hozzá,de ezeket nem a neten hírdetve fogod megtalálni.

Én nem fogadok senkit, mivel a tudásom csakis önmagam szolgálatára van.

2022. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Az ember sokmindenre használható, ügyes kezei és évezredek alatt kifejlesztett gépei bizonyítják, hogy nincs telekinézis.
2022. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!