Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A négy napos tanfolyam után...

A négy napos tanfolyam után már megjavulnak az emberek agykontrollban vagy több gyakorlást igényelnek nagyobb bajoknál?

Figyelt kérdés
alapgyakorlatokat csináltam csak eddig ami fent van youtube on azt kérdezném még hogy ez ennél tágabb vagy egy két ilyen hasonló lesz még csak?
2013. szept. 24. 22:21
 1/8 BlackSword ***** válasza:
Milyen értelemben javulnak meg???
2013. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a negatív gondolatok amik önmagára sok bajt hoztak mondjuk,én például teljesen jelentéktelen dolgokat látok mindig és ez blokkolja az érzelmeimet és tudni tudom hogy meg akarok gyógyulni de a hitem nincs meg mert ehhez kellene érzelem de csak ezek a negatívak vannak meg bennem.sok évig éreztem a jelent de ez régóta nincs meg és ezért akarom elvégezni a tanfolyamot.
2013. szept. 25. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor az ember berak egy ilyen határt akkor jó eséllyel az adott határig semmi sem történik. (tapasztalat)


Elméletileg egy alkalom is elég lenne, ha elég nagy hited lenne benne, de lássuk be az emberek többsége nem így működik egyelőre. Szóval a válasz: nem.

2013. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
más már működött tehát akkor a tanfolyam után meglesz az eredmény
2013. szept. 25. 22:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk úgy, hogy magunktól elkezdtük tanulni az agykontrollt, de csak tanfolyam után kezdett el működni igazán. Általában erről szokott készülni felmérés is. Szóval én melegen ajánlom a tanfolyamot! :)
2013. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
menni is fogok mert sok mindenre jó :D
2013. szept. 26. 09:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Az agykontroll azoknak való, akiknek van MIT kontrollálni.
2013. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ajánlom neked :)
2013. szept. 28. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!