Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A meditáció segíti a koncentrá...

A meditáció segíti a koncentrációt, vajon a motivációt is? (+szavazás)

Figyelt kérdés

Olyan hét után vagyok amikor sikerült átlagosan 6 órát tanulnom minden egyes nap. Amióta letettem a vizsgát, kijöttem a lendületből. Nem a tanulással van a bajom, inkább azzal, hogy nekiálljak. Ehelyett az utóbbi két napban mindent megtettem, hogy ne kelljen a teendőimmel foglalkoznom (pedig már kipihentem magam)


Teljesen kezdőként először légzőgyakorlatra gondoltam


Az állandó telefonhasználattal is csak megnehezítem a dolgom, a kezdeti motivációm megszűnik, a meditációt ennek a kompenzálására is használnám


MEDITÁCIÓ KAPCSÁN TAPASZTALATTAL RENDELKEZŐk válaszát várom elsősorban



2022. okt. 21. 16:23
A kérdező szavazást indított:
A napi meditáció jó megoldás lehet hosszútávon ahhoz is, hogy ne vegye el a lendületet a telefonozás
Nem fog motiválni a meditáció a tanulásban
Ne a meditációban keresd a motivációt
11 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen foleg a tudatos álom
2022. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
93%
A koncentrációt extra nagymértékben segíti, mivel lényegében a felesleges gondolkodás elengedését gyakoroljuk a meditációban. A motivációra viszont nincs közvetlen hatással, de mivel letisztultabb lesz a tudat lehet könnyebben motiválhatod magad...
2022. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!