Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Párkapcsolat találása ezotéria...

Párkapcsolat találása ezotéria segítségével?

Figyelt kérdés
Írnátok bármilyen JÓ tapasztalatot?
2022. dec. 28. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ezotériás csajozós duma: "Szia cica! Az a helyzet, hogy ha nem fekszünk le a skorpió és a halak korának a váltakozásának az időpontjának a beteljesülése előtt 28 nappal, 6 órával, negyvennyolc perccel, véget ér a föld. De tök komolyan."
2022. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
1 - Vigyázz, mert azok, akik ezos segítségre szorulnak a párkeresésben, még képesek ezt komolyan venni :D
2022. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
Még nem próbáltam.
2022. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az agykontroll, vonzás törvénye, vizualizáció ezotéria? Mert akkor igen, nekem van benne tapasztalatom. A lényeg, hogy nagyon tudni kell, mi a fontos neked egy párkapcsolatban, mi az, amit feltétlenül szeretnél a partneredben megtalálni és mi az, amivel nem tudsz együtt élni. Aztán elképzeled naponta, hogy együtt vagytok. Érzésekkel kell megtölteni, ha boldogságot érzel, az jó irány. Ez lehet egy hónap is, légy kitartó. További kérdésekre privátban válaszolok, én törlöm ezt a kérdést a megválaszoltjaim közül, mert ide csak szkeptikusok járnak és felb.asz :D
2022. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megálmodtam a jövőt és veled fogok összejönni, ha nemet mond is megmondod, hogy álmodba is először nemet mondott.
2022. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!