Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ikrek fiú- bika lány?

Ikrek fiú- bika lány?

Figyelt kérdés
Ikrek vagyok és volt többször is már bika barátnőm. Van egy lány aki már egy éve tetszik kedvel engem meg minden de nem tudom hogyan kezdjek el vele komolyabban beszélgetni vagy mi az ami egy bika számára idegesítő vagy mi nem esetleg valami tipp amit a bikák nagyon bírnak? Válaszotokat előre is köszönöm!

2021. febr. 4. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a legjobb ha meg sem kérdeznéd valakitől hogy mi a csillagjegye.
2021. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3-mas válaszoló... Lehet igazad van... néha én is elgondolkozok azon hogy mi a francért kérdezem meg..
2021. febr. 4. 23:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak egy csillagjegyed van.

[link]

2021. febr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennek én is megszállottja voltam egy időben, hogy jajj mi a horoszkópja, aztán rájöttem marhaság, minden ember más és kész.

De egy az tuti, hogy az oroszlánokat, meg a skorpiókat nem tudom elviselni valamiért.

2021. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én 2 oroszlánnal élek együtt :D
2021. febr. 5. 11:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Na de visszatérve az eredeti kérdésre. Meséljetek már bikák pls lehet több infót meg tudok így.
2021. febr. 5. 11:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Finomakat enni, jókat szexelni, zenét hallgatni, táncolni, egyszóval èlvezkedni szeretünk, minden lehetséges módon. Elvileg ez tipikus Bika jellegzetesség is.

Az egy szál Ikrek pasim szellemes szövegét, frappáns poénjait, lazaságát, spontánságát nagyon csíptem. A csapongásást, az anyjával való egészségtelenül szoros kapcsolatát és végül a hűtlenségét nagyon nem.

2021. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Többször is volt már bika barátnőd, mégse tudod mit szeretnek és mi idegesíti őket? Vajon véletlen lehet, hogy nem működött velük a kapcsolat? Hisz véget ért az összes bika barátnőddel .:D Bikaként, bika barátokkal, bika családtagokkal vicc, túlzás és trollkodás nélkül mondhatom, hogy mindenkit bírunk aki nem ikrek. :D A stabilitást szeretjük, a kiszámíthatóságot és azt, ha valaki megbízható. És ne vedd magadra, ti minden vagytok, csak őszinték és beszámíthatóak nem. Kibeszélitek az embert a háta mögött, megcsaljátok őket és teljesen hülyének nézitek. Képtelenek vagytok elkötelezni magatokat mert mindent meguntok max egy hét után. Nem vagyok ilyen asztromaszlag ember, de valamiért mindenki aki hazug, kétszínű vagy hűtlen a környezetemben, az mindig ikrek. Titkot csak akkor mondanék el nektek, ha azt szeretném, hogy a fél város másnapra tudja. Ha a bika hölgynek van esze, (már pedig van) akkor észreveszi, hogy (valszeg) nincs benned hosszútávú potenciál, akkor pedig eltapos ahogy azt egy bika szokta a rodeón és az fáj. A bikák többsége nevében mondhatom, hogy messziről kiszagoljuk a kakát amit a szátokból engedtek ki, mi pedig nagyon nem tűrjük ha hülyének néznek minket, ti meg többnyire csak ezt csináljátok. Egyébként volt egy felmérés, miszerint az ikrek szerelmi kapcsolatai 31%ban azért érnek véget mert megcsalják a párjukat. :D Igen igen kivételek vannak persze igen stb stb.
2021. febr. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretnék megbántani senkit, de 8-as véleményét osztanám. Az ikrek tényleg egy fura jelenség, hazudoznak össze vissza, lyukat beszélnek az ember hasába....stb.Persze biztos vannak kivételek, de én is eddig még csak ilyen ikrekkel találkoztam. Sőt volt egy ikrek párom, időbe telt mire rájöttem hogy állandóan hazudik, az se volt igaz amit kérdezett. Ja és meg is csalt, és ő volt megsértődve.
2021. febr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi srácok! 😐
2021. febr. 11. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!