Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » 2 db 6 találatosom lett ma...

2 db 6 találatosom lett ma este a skandináv lottó sorsoláson.Akkor ez most szerencse vagy az agykontroll technikának köszönhető?

Figyelt kérdés

Mindig is próbáltam vizualizálni hogy nyerek,elképzelni beleélni magam.

Volt már több kisebb találatom 5 lottón többször hármas, hatos lottón is többször négyes találat.

Ma este egy kis fura előérzetem volt, valahogy mintha éreztem volna egész nap hogy nyerni fogok.Néztem a skandináv lottó sorsolást a tv-ben és alig tudtam elhinni mikor kijöttek a számok.

Anyám azt hitte megőrültem a tv előtt,úgy ordibáltam az örömtől.

Akkor kb ennyi idő kellett az agykontroll technikáknak hogy a valóságban materializálódjon amit elképzeltem, hogy nyerek valamelyik lottón?


2023. jan. 11. 22:46
 1/10 anonim válasza:
79%
Csak szerencse
2023. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ha megtanulsz még jobban vizualizálni, összejöhet a teletalálat is!

Hogy-hogy két szelvényen lett 6 találatod? Két szelvényen ugyanazokat a számokat játszottad?

Mennyi szelvénnyel szoktál játszani?

2023. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Számkombinációval játszok,amivel a két hat találatos lett ott csak az utolsó szám volt mindig változtatva.

Ha a kilenc számjegyet egymás után feladtam volna így pluszban a telitalálat is befigyelt volna ma este.

2023. jan. 11. 23:19
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Mázli
2023. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
🤣🤣🤣🤣
2023. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
De mi értelme csak az utolsó számot változtatni? Különböző számokkal nagyobb a nyerési esély, olyan mintha kb ugyanazt a két szelvényt adtad volna fel. És nyeréskor is csökkenti egymás értékét a két szelvény.
2023. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted Te vagy az egyetlen, aki agykontrollal akar lottót nyerni? :)
2023. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kombinációs szelvényt vegyél, ott 11 számot is meg lehet játszani egy mezoben
2023. jan. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, szerintem pont úgy, ahogy írtad, gyakorlással eljutottál idáig. Sajnos a főnyereményt nem tudod megnyerni majd, mert azt én fogom 😎
2023. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes menőbb lett volna
2023. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!