Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal el tudom érni?

Agykontrollal el tudom érni?

Figyelt kérdés
Be tudom magam úgy programozni, hogy hosszas gondolkodás nélkül kiüssem magam egy jobbhoroggal?

2023. márc. 6. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Megoldható, bár kell a történetbe egy csavar, de hát a világ már csak ilyen bonyolult.

Nem magadat kell beprogramozni hozzá, hanem egy idegent. Ökölvívó klubok környékén kezdj keresgélni, napnyugta után. Lehetőleg férfi legyen az illető, magasabb és nagyobb tömegű mint te, akinek úgy tűnik, hogy rossz napja van. Ha megtaláltad, tudasd vele, hogy ismereteid szerint az összes nőrokona prostitúcióval foglalkozik, és ezt onnan tudod, hogy régi kuncsaftjuk vagy. Nagy az esélye, hogy gondolkodás nélkül kiüt, bár nem biztos, hogy jobbhoroggal. Win-win!

2023. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy munkahelyen használhatnám, amikor egy felettesem behív négyszemközti elbeszélgetésre. De csak akkor alkalmaznám, ha úgy érezném, hogy rossz irányba megy a beszélgetés, vagy zavarba jövök. De ha megtámadnak az utcán lehet akkor is jobb ha magamat ütöm ki, mint hogy 3 jól bepipázott gazfickó elagyabugyáljon.
2023. márc. 6. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben oktatóvideó a sikerhez:

https://www.youtube.com/watch?v=6pJC0FLA3Sk

2023. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, innen jutott eszembe
2023. márc. 6. 15:11
 5/5 NTBS ***** válasza:
75%
Szerintem nem, de, ha sikerül is azonnal repülsz.
2023. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!