Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok! Hogy is van...

Agykontrollosok! Hogy is van az az agykontroll gyakorlat, amellyel könnyen el lehet aludni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Feküdj le az ideális alvási pozíciódban, majd lazítsd el az arcizmaidat, beleértve a szemöldököd, a szemhéjad, az ajkad és a szemed körüli izmokat is.

Folytasd a karjaiddal, ellazítva a válladat, a könyöködet és a csuklódat.

Lazítsd el a mellkasodat is, közben pedig egyenletes ritmus tartva mélyen vedd a levegőt.

Most fókuszálj az alsótestedre, és lazítsd el az izmaidat a derekadtól kezdve egészen a lábaidig.

Képzelj magad elé egy nyugodt helyet, ami megnyugtat és ellazít. Ez lehet egy homokos tengerpart, egy szellős rét vagy akár egy kényelmes szoba is. Ha stresszes vagy szorongó gondolatok törnek rád, próbáld elengedni őket, visszahelyezve a fókuszt a vizualizációra és az izomlazításra.

2023. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Ennél én sokkal jobbat tudok este 2 percen belül. Fül pont.
2023. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1. Köszi, de nem erre gondoltam.


#2. Mármint a tenyéren vagy a talpon a fül pont vagy a fülön egy pont? És miért azt a pontot kell?

2023. márc. 16. 04:14
 4/13 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ez az:

[link]


#2. Kérlek, ettől függetlenül írd meg, melyik az a pont.

(Néztem képeket és videót, de nem említettek fül pontot.)

2023. márc. 16. 04:39
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Hallgass forest soundot a youtubon
2023. márc. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fülkagyló felső rétege 5 mp nyomás majd szünet 5x-6x mutató ill. hüvelykujjal. 2 percen belül horkolok, ezerszer jobb mint ez az agykontrollos humbug.
2023. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megírtad, hogy melyik pont az és mit kell csinálni.
2023. márc. 16. 10:34
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
a mák miért nem jó¿
2023. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Dr. Buteyko féle légzéssel gyorsan el tudok aludni. Hátamra fekszem és az orromon át 3-5 mp-ig belélegzek a hasamba majd kb 15-25 mp-ig kilélegzek, szintén az orromon keresztül. Ezt megismétlem kb 15-20-szor és már alszom is! Nagyobb gyakorlattal megy a percenkénti 2 db légzés, ami egyébként nagyon jó módszer a légutak és a tüdő jó karbantartására!
2023. márc. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Én meg vodka ugyanez és alszom is 3 percen belül.
2023. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!