Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Be lehet vonzani, hogy 10...

Be lehet vonzani, hogy 10 centivel magasabb és 20 kilóval kevesebb legyek? Valakinek sikerült?

Figyelt kérdés
És hogy legyen egymilliárd euróm.

2023. márc. 23. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#9

Akkor a számítógéped és a telefont is dobáld ki te egysejtű.

2023. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Ne hallgass senkire, csak magadra! Ha erős hit, vágy és elvárás él benned, akkor sikerül! Nem azonnal és nem egészen pontosan szó szerint, de meg fogsz lepődni, hogy ez az! Ez a te gondolatod, ezt nem írjuk ki , ezt csináljuk. A segítőidet kérdezd meg, ne az embereket, mert sokan vagyunk, sokfélék!
2023. márc. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A fogyás nem agykontrolltól függ, inkább önkontroll és kitartás! Számolni kell a kalóriákat és sportolni.

A magasságod növelheted például ha javítasz a tartásodon, magasított cipőkkel. Ha felnőtt vagy, 10 centi már sajnos lehetetlen.

"És hogy legyen egymilliárd euróm"

A gazdagságot be lehet vonzani, de tenni kell érte, ugyanúgy, mint a fogyásért. Tanulni és dolgozni kell. Az egymilliárd euró lehetetlen összeg, lottóval se kapnád meg a töredékét se.

Egy időben sajnos én is ráfüggtem a pénzre, mindig csak arra gondoltam, hogy már pedig én meg fogok gazdagodni. És sikerült is valamennyit bevonzani (örökség, ház), de ahogy jött, úgy el is ment nagyon rövid idő alatt. Eladtuk a házat, felújítottuk a sajátunkat, közbeszólt családtag betegsége is, a maradékot feléltük. Amiért nem dolgozol meg, az soha nem lesz maradandó. Vagy keményen megdolgozol a pénzért, vagy nem jársz jól vele. A lottógyőztesek is szinte mind újra leszegényednek, ez a karma.

2023. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13

Ha mindenki visszatért lottónyerés után az előző helyzetébe a karma miatt, ennyi erővel mindenki nyerhetne folyton.


Annyira üres duma és semmi nincs mögötte.

2023. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
45%

Agykontrollal lehet fogyni. Erről külön könyv is van. De nem az agykontrolltól fogysz, hanem, hogy megtanulod "beprogramozni", hogy a rossz szokásaidat legyen erőd leküzdeni. Nekem már rengeteget segített fogyásban és a dohányzást is ezzel hagytam abba.

Aki szerint hülyeség, ő nem volt tanfolyamon és nem tudja, hogy tényleg működik. De csakis a Domjánék!

2023. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15

Ezt magyarul is mondhatnád.

Technikailag azt mondod, hogy ha valakinek van akaratereje az le tud fogyni.


Ebben nincs semmi természetfeletti.

2023. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
#16 Szerintem magyarul mondtam.😅 De természetfelettiről nem írtam, szóval elbizonytalanodtam. 😅😅😅
2023. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Aki agykontrollról és programozásról beszél az a valóságot meg sem közelíti.
2023. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!