Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült már valakinek társat...

Sikerült már valakinek társat találnia a vonzás törvényével?

Figyelt kérdés
Hogyan csináltad?
2023. aug. 7. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Bármilyen nehez is elfogadni. Nincs ilyen!


A munkát nem lehet megspórolni.


Sportolj, tedd rendbe az életed és próbálkozz amikor csak lehetőséged adódik.

2023. aug. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
34%
Még sosem próbáltam, de tulajdonképpen nem is tudok hogyan lehetne ezt kivitelezni. Te ezt mégis hogy képzelted el kérdező?
2023. aug. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Sikerült, de el is taszított.
2023. aug. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Igen de mire oda jutottam mar nem erdekelt a dolog

Az a baj hogy mindig mindent akkor kapok meg amikor mar nem erdekel es leszarom

2023. aug. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Kell az egódnak a kutyacsont.
2023. aug. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%

Olyan már többször történt velem hogy adott személyre gondoltam, elég sűrűn...

Majd valamivel később találkoztam is vele, de nem vettem fel vele a kapcsolatot semmilyen szinten.


Vagy volt hogy reagált közösségi oldalon a képemre, hol ott már nagyon rég nem...

2023. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyant,amilyet szerettem volna nem, olyanokat meg amelyikektől felállt a hátamon a szőr többször. Így hát rá is hagytam. Baromság az egész ezotériázás, felesleges idő és pénzpocsékolás, tapasztalatból tudom sajnos.
2023. aug. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem csak olyan nőket sikerült bevonzanom, akik tőlem idősebbek voltak, agresszívek, rendszeresen ittak, gyereket nem akartak vagy azért, mert volt nekik vagy mert nem, és mindig azt mondták "erre a sz*r világra minek?". Amazonnak tartották magukat, mindegyik magánál fiatalabb férfit akart. Férfiak szaros gatyáját ők ugyan nem mossák, náluk egyetlen egy férfi se zabáljon, de viszont a férfi jól keressen. Ha vigyázzba álltam náluk az volt a bajuk ha nem, akkor meg az. Természetesen a szexet is csak akkor és úgy ahogy azt ők akarták. Legjobb az volt amelyik egy másik férfit hozott a nyakamra, hogy nem e a saját nememhez vonzódom. De volt olyan is amelyik folyamatosan köpködött ( szerencsére nem engem).


Lehet valamit rosszul csináltam?

2023. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
7. Mert az ezotériát sikerképzésre használod, az meg nem arra való, hanem hogy magadat megismerd és onnan fejlődj.
2023. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 Önző, ostoba, bunkó nőkkel kerültél össze.
2023. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!