Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült már valakinek a...

Sikerült már valakinek a Vonzás törvényével visszavonzani valakit az életébe? Hogy csinálta, mit kell tennem, hogy működjön?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
minden rosszindulat nélkül: a vonzás törvénye nem emberi kapcsolatok létrehozására van "kitalálva" , nem tudsz olyan dolgot igazából bevonzani amit a másik fél a háta közepébe nem kíván... lehet találkoztok-beszéltek még ezáltal, de rendes kapcsolat csak akkor lesz belőle, ha mind a ketten ugyanazt akarjátok... nem tudom szerelmet vagy barátságot szeretnél újra a kapcsolattól? ha szerelmet, akkor hidd el ha vissza kell hozzád jönnie, a vonzás törvénye nélkül is vissza fog találni hozzád, nem kell semmilyen "mágia" hozzá, ha nem jön, akkor meg el kell engedni, mert egyikőtöknek sincs már dolga egymással... ha barátságot szeretnél feleleveníteni, akkor hatásosabb ha felveszed a telefont és felhívod, vagy írsz neki egy levelet és majd kiderül hogy van-e értelme folytatni a barátságot :) a vonzás törvényét jó dolgokra használd, soha ne olyanra, ami mások akarata ellen menne, mert akkor rád fog visszaütni...
2017. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Nem, mert a vonzás törvénye egy kitaláció. Annyi igaz belőle, hogy ha hiszel valamiben, akkor jobban hajlandó vagy tenni érte, de ha nem teszel semmit, akkor hiába hiszel benne.
2017. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
így van kedves 2. ezért futottam össze egy gyerekkori baráttal annak idején tök véletlenül és jött szóba költözés-albérlet keresés és ő "teljesen véletlenül" pont tudott nekem segíteni... ezért hívott fel 10 ÉV után egy barátnőm tök véletlenül amikor munkát kerestem és ajánlott PONT ugyanolyan munkát amire épp vágytam és sorolhatnám... tényleg nem működik... jegyezd meg: véletlenek nincsenek, csak olyan van hogy nem veszed észre a jeleket, vagy nem mersz kilépi a komfortzónádból, mert nem mered elhinni, hogy ez tényleg azért történik, hogy elvezessen a célodhoz...
2017. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
#3 Véletlen szerencse, semmi több. Értelmes ember nem hisz ezekben az ezós baromságokban, hanem tesz azért, hogy jobb legyen neki.
2017. márc. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
természetesen cselekedni is kell, egy szóval sem mondtam hogy nem... csak érdemes odafigyelni kit- milyen helyzetet kapsz az élettől és azt miért kaptad... na nem kell mindenen folyamatosan agyalni de ha kicsit az érzéseidre figyelsz és nem az eszedre sok "véletlent" átélhetsz te is :)
2017. márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Konkrét személyt nem ajánlott. Viszont be lehet vonzani bizonyos tulajdonsággal rendelkező párt/munkahelyet stb :)


Tapasztalat. Még azelőtt, hogy akár csak hallottam is volna ilyen témájú könyvről.


ERőlködni nem kell. Egyszerűen csak vágyj rá.


Azt se feledd, hogy azt kapsz, amit adsz.

2017. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Irok inkabb privit itt tul sok az okoska
2017. márc. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

4.

"#3 Véletlen szerencse, semmi több. Értelmes ember nem hisz ezekben az ezós baromságokban, hanem tesz azért, hogy jobb legyen neki."


Akkor értelmes ember miért hisz a véletlenben?

Pláne hogy be sem tudja bizonyítani, hogy létezik.

Te miért hiszel a véletlenben, azért mert lehet, hogy baromság?


A kérdésre: "véletlen" találkozások voltak, de én nem akarnák visszavonzani olyan személyt akit már elengedtem.

Nem véletlen engedtem el, tehát nem akarok magamnak rosszat azzal, hogy visszavonzzam.

2017. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!