Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll tényleg segít...

Az agykontroll tényleg segít valamit? Van itt olyan, aki aktívan gyakorolja?

Figyelt kérdés

nov. 21. 08:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
23%
Dehogy.
nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 JohnyWalker válasza:
69%
Tudatosság, mentális fókusz, stresszcsökkentés. Szerintem Sebestyén Balázzsal jókat tudnál dumcsizni.
nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen, segít rossz szokások kezelésében, jobb szokások kialakításában.
nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ja, sokat segített anyám barátnőjén. Elkezdte, majd megismerkedett egy nővel, aki hívta mindenféle agykontrollos beszélgetésekre, végül belevitték egy szektába. Azóta se nagyon tudunk róla semmi, csak hogy neki dolgozik.
nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha az agykontroll tenylegesen mukodne, mindenkit ezzel tanitananak. Nincs eltitkolva, nincs betiltva, szabadon hozzaferheto, es valahogy megse valt tomegesse a hasznalata - leginkabb mert humbug az egesz. Foleg a tavgyogyitos, tavdiagnosztizalo gyakorlatok tunnek nemcsak elso, hanem sokadik blikkre is netto baromsagnak.
nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
48%
Gyerekkoromban csábított ez az agykontroll, örülök, hogy egyetlen eseményre sem mentem el. Az Agykontrollosok nem tanácsadók, nem oktatók, hanem értékesítők. Ha jól tudom, akkor létezik könyv változat. Azt honnan megéri megvenni, mint igénybe venni az éetékesítők szolgáltatásait.
nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Jobban
nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Egyfajta onszuggeszcio.

En a segitsegevel szoktam le a dohanyzasrol, kb 3 het utan egy cigire sem gyujtottam ra tobbet, pedig elotte vagy 30+ evig cigiztem napi egy dobozzal, es mar vagy 10 eve nem gyujtottam ra.

nov. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 PetrosValaki válasza:
61%

Igen - valójában megtanítanak meditálni (=alfa állapotba lemenni - ami NEM ezotéria, hanem tudományos tény, hogy létezik). Alfa állapotban pedig a tudatalattidat programozni.


Viszont: mint mindent, ezt is ésszel kell használni. Ha pl. fiú vagy és arra programozol, hogy legyél foci-világbajnok, akkor nem árt, ha nekiállsz focizni. Azaz a "való világban" (triviális, de le kell írni!!!) is tenned kell azért, amit el akarsz érni.

A másik hogy rendszeresen, naponta és legalább 30-40 napig / program.

A harmadik, hogy vannak alap-szabályok: pl. a NEM-et a tudatalatti nem érti (pl. "nem félek a randin" helyett "bátor leszek a randin) - ezeket ott mind megtanítják.

Ha ezek megvannak - működik, mint a legprecízebb sebész kezében a kés :)

nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

3.Cigiről nem csak igy lehet leszokni. Én több éve elkezdtem Alain Carr könyvét olvasni, nem kellett 3 hét csak három óra mikorra a könyv felénél már tudtam, hogy az életben nem fogok többé rágyújtani. És így is lett. Pedig nem mentem le alfába, nem szugeráltam semmit csak az értelmemmel felfogtam amit a pasas elmond millió félekképpen, hogy gyakorlatilag mekkora lúzerség cigizni, és hogy nem akkora nagy szám a nikortinéhség, mint ahogy el van terjedve, csak az agyunk hiteti el velünk. Simán ki lehet bírni az átállási időszakot is.

Szerintem az agykontroll is azért szimpatilus sok embernek, mint a mágia meg ilyenek, mert könnyű, keves energiát kell beleinvesztálni, ennek fejében képes lehetsz a fizikai korlátaidat meghaladni, több mindent elérni, nem számít a távolság, a komoly betegség, a szegénység, szenvedélybetegség, kvázi minden elérhető csak akarni kell, és ha meg nem sikerül, akkor nyilván az aki csinálta a gyakorlatokat az a hibás, nem a módszer maga. En is azt mondom, hogy ha annyira működne biztosan akkor az óriási nagy szám lenne, de az eredmények elég változóak. Fogyás agykontrollal, nyelvtanulás, parkolóhelykeresés, memóriaerősítes. Benne vannak erkölcsileg elég vitatható dolgok, mások vizsgalata, manipulálása, azt mondjak hogy nem lehet negativ dologra hasznalni, hát nem tudom. De ha nem hat akkor tenyleg mindegy, nem lehet negativra sem, az igaz...

Azok a láthatatlan segítők akik gyógyitasban segítenek, kik pontosan? Volt aki onnan kattant meg, komolyan, onnantól kezdett hangokat hallani, nem egyen szamoltak be furcsasagokról. Pszichiátrián már ismerik az agykontrollosakat sajnos.

dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!