Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan találok ilyen fajta...

Hogyan találok ilyen fajta meditációt?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy különböző meditációs típusok vannak mert volt egy idő mikor csináltam, csak mintha akkoriban megnyílt volna a tudatom és ,mintha olyan dolgokat műveltem amiről nem is tudtam mert olyan bizonytalan voltam a dologban. Nekem egy fajta bizonyos irányításnak tűnt a dolog, mert akkor mikor csináltam az agykontrollt olyankor a környezetemben lévők is teljesen máshogyan viselkedtek mintha egy fajta gondolat átvitellel irányítottam a dolgokat. Meg mintha kapcsolatba léptem volna a szellemvilággal ha esetleg valóban létezik ilyen. Meg egyébként emlékszem arra is mikor a panelszomszédom valamit csinált a lakásában majd egy idő után már valahogy zavaró volt és akkor mondtam már ki hangosabban a gondolatomat is és pont abban a pillanatban hagyta abba ő is azt amit csinált.

És engem olyan fajta meditációs vagy agykontroll verziók érdekelnek ami segít a mélyalvásban , hogy sokkal kipihentebben kelljek fel reggel.

Meg olyan fajta meditációs forma is ami abban segít, hogy agyilag fitteb legyek , összeszedetteb és tudjak a mindennapokban jobban oda figyelni a dolgaimra , koncentrálni meg mivel kissé magamba vagyok zárkózva , mert kevés emberrel beszélgetek és haverjaim, barátaim is alig vannak , hogy nyíltabb legyek.

Nekem nagyon számitana köszönöm szépen



2023. okt. 15. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj nővérem,

A meditáció a mi legnagyobb fegyverünk. Az eszközök királya a meditáció. Nincs igazán olyan, hogy fajta. Vagy ha van, akkor végtelen fajta van. Ha szeretnél valamit, teremtsd meg. Ha szeretnél olyan meditációs utakat, aminek ez a célja, kifejleszted. Aminek az a célja, azt is kifejleszted. A mély alvást nem tudom hogyan gondolod, de amikor régebben elalvó meditációt csináltam, pár perc alatt elaludtam. Egyszerűen mert mire odajutottam, hogy "hmmm.., szeretnék gyorsan elaludni minden nap", addigra már volt fogalmam arról, mit is csinálok magamban meditációimkor, és felhasználtam az edzettségemet ahogy tudtam, hogy olyan kulcsokat, állapotokat, formákat, megélést burjánztassak, amit úgy ítéltem meg, hogy az elalvást elősegíti. Mély alvás persze más, de igazából bármit meg lehet oldani ami az elmédhez kapcsolható, és szerencsére csak azok a dolgok lényegesek, és csak azokra van végtelen módszerünk, ami az elmékben van és ott cél.

A fittség kb olyan, mint a nem eltunyulás csak figyelemmel, amit külön ki le is írsz. Az meg konkrétan annak a gyakorlása valahogy, ahogy azt óhajtod és fejleszted.

2023. okt. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Erről egyébként valamilyen oktató jellegű videót vagy leírást tudnál küldeni légyszives?


Meg amúgy még az érdekelne , hogy léteznek külön gyerekeknek szóló ( jelenleg) 3 éves olyan fajta relax ami kitörli belőle a negatív érzéseket vagy azokat sérelmeket amiket egy adott napon átélt legyen az akár vitából születendő vagy bármi más amit bárhol máshol át el és én mint szülő nem vagyok ott. Legyen akár óvodába vagy bárhol máshol.

Vagy akár olyan fajta relaxok amik különböző Hertzeken futnak végig, mert azt is tudom , hogy mindegyik Hz mást mást jelent csak azt nem tudom , hogy hogyan hat gyerekre és felnőttre. Van-e különbség a kettő között?

Előre is köszönöm

2023. okt. 15. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!