Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mennyire elterjedt kivenni a...

Mennyire elterjedt kivenni a kiszemelteteket a testéből?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sokat gondoltam egy srácra, majd egyik nap meditálás előtt is eszembe jutott. Az az ötletem támadt, hogy megpróbálom a lelkünket egyesíteni, hogy belém bolonduljon. Ennek a következő a folyamata:


Úgy kezdem, mint egy sima meditáció, ellazítom minden porcikámat, majd erősen magam elé képzeltem a pasi sármos arcát, illetve izmos testét. Ezt követően elképzelem, hogy kiszáll a lelke a testéből, az enyémmel egyetemben. Kézen fogva felszállunk a világűrbe és egyesülnek lelkeink. Amikor elég időt töltöttünk együtt, akkor visszarakom a lelkeket a testekbe. Test és lélek egybeforr:)

Hatásos lehet ez?



dec. 2. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Remek koncentrációs gyakorlatnak tűnik, bár nem értek hozzá.
dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Jesszus, ilyenkor örülök, hogy én senkinek nem vagyok a kiszemeltje.
dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Grimfox ***** válasza:
88%

Nem. Ennek nem lesz olyan hatása, amit te vársz tőle. A legtöbb, amit elérhetsz, hogy kellemes érzésekkel, és gondolatokkal töltöd fel saját magad.

Az utolsó kulcsszó elég fura...

dec. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kulcsszó elég fura...igen Innen tudod, hogy egy trollal van dolgod.
dec. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Az előbőrön keresztül húzza ki a lelket. Még ezt sem tudod?
dec. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyengén beteg vagy...
dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerencsere en minden nap vegzek spiritualis onvedelmet meditacioban. Meg csak az hianyzik, hogy ilyen kreten pic.hak kiszemeljenem es huzkodjak a lelkemet magukkal. 🥺
dec. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem mert ezek csak gondolatok a fejedben
dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, mert nekem is már ő tetszik, és én is ezt fogom meditálni, sőt a barátnőm is. Akkor össze kell csapjon a szellemi energiánk az űrben és lehet hogy lánclélek fog létrejönni, ha még ráadásul a mi rajongóink is csatlakoznak.
jan. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
5,akinek nincs,neki nem lehet megcsinálni?
jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!