Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Relaxált állapotban való...

Relaxált állapotban való gondolkodás ugyanolyan értékű mint a tudatos álmodás?

Figyelt kérdés
Tehát ha én szépen ellazitom magam a megfelelő állapotba és ott elképzelek vagy alkotok gondolatban valamit, az ugyan olyan, mintha tudatos álomban tenném ugyanezt? Vagy valamelyik erősebb hatással bír?
dec. 9. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet annyira tudatosan álmodni, hogy álmon belül is elkezdj relaxálva gondolkodni és alkotni, mert a tudatos álmok spontán jönnek, és nem lehet rájuk felkészülni. Az én eddigi tapasztalatom a tudatos álomról annyi, hogy tudtam írányítani magam az álmomban valós időben, ugyan úgy, mint a valóságban, és ugyan úgy láttam ki a fejemből, mint valóságban. Az egyik tudatmódosítós haverom mesélte, hogy fogyasztott álomteát, amitől nagyon tudatos és valósághűek voltak az álmai. Mondta hogy egy külön dimenzió volt. Mondta azt is, hogy az ilyen álomteák nagyon keserűek, és azt is hogy ezt keserűen kell csak meginni, mert csak úgy hat. 27f
dec. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem a tudatos álmomban szeretnék relaxálni.

Én a külömbségre vagyok kíváncsi a tudatos álom és a relaxáció alatti "teremtés" hatéknysága között.

Nem fogyasztok semmiféle tudatmódosító teákat, nem is szeretnék.

dec. 9. 08:33
 3/8 anonim ***** válasza:
"az ugyan olyan, mintha (tudatos álomban tenném ugyanezt)?"
dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez két különböző folyamat, és az asztrális térben végzett munka mindenképp erősebb, hatékonyabb.
dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3

Igen, bocsánat, félreéthető voltam.

dec. 9. 10:11
 6/8 A kérdező kommentje:

#4

Az asztrális térben végzett az gondolom a tudatos álom. És tudatos álmom kívül milyen módon lehetne még elérni ezt az asztrális teret?

dec. 9. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Az asztrális teret mindenki eléri amikor álmodik, ennél magasabb minőségű, amikor tudatos -vagy éber álomra- álmodásra vagy képes. Ilyenkor az asztrális tér egy magasabb szintjén tartozkodsz mint azok akik "csak" álmodnak. Nehezebb is megmaradni ezen a szinten, és könnyű átcsúszni álomba vagy felébredni, ha csökken az energia.

Az asztrális projekció egy még magasabb szintű elérést tesz lehetővé, amikor tudatosan kilépsz a testedből (jellemzően a szívcsakra használatával) az asztrális térbe. Itt ilyenkor még magasabb részén tartozkodsz, a következő szellemi szint (denzitás), a devachan tér határán.

dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyana dolog lét vége.

Tudatos álomnál a feloldottság ragadhat el, torzíthatja a teremtést. Ahogy az első kommentelő is írja, nem is tudva mit jelent a tudatos álom, a fél tudatosan nevezve annak. Itt azt kell kigyakorolni, hogy stabil legyél.

A meditáció teremtésnél azt, hogy feloldódj. Ugye álomban van egy alap teremtés örvénylés. Ébren nincs ez, neked kell eljutnod oda, hogy hangot, képet halucinálsz, ami olyan, mint az álom.


Teremtés hatékonyságában így, főleg kezdőknél az álom sokkal jobb, hisz sokan nem is képesek oda jutni, hogy legyen egy jormális folyamata az ébren teremtésnek.

dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!