Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit jelent, ha mindig ugyanaz...

Mit jelent, ha mindig ugyanaz a zene megy a fejemben?

Figyelt kérdés

Eddig is volt ilyen, de mindig váltották egymást a számok, nem foglalkoztam vele.


Most kb 2 hónapja ugyanaz a zene. Mindig visszatér. Akár hetek után is. Mellette más számok is vannak 2-3 naponta váltják egymást, de ez az egy megmaradt és azóta is mindig visszatér.


Még a szövegére se tudok hagyatkozni, hogy mi az üzenet, mert klasszikus zene.


Mi ez?


jan. 1. 01:30
1 2
 1/17 anonim válasza:

Dallamtapadásnak nevezik, pszichológiai tünet.


Normális teljesen.


Az unatkozó agy a felerősödött pszichikai szűrőkön (közöny) át nem jutó impulzus hiány miatt belsőleg foglalja le magát, illetve nyugtatja (stabilizálja) az idegrendszert is ezáltal.

jan. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az adott számhoz milyen emléked kötődik?
jan. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem a ketten osztozunk majd a pofonokon én osztom és te àllod majd..


Szerintem a varàzslo haragszik ràm és kijàr nekem a pofon..

jan. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

3 Okosabbnak kéne lennie, és tanulnia kéne Bálák-Bálám történetéből. Ott is felbéreltek egy varázslót, hogy átkozza meg Izraelt, és a varázsló rájött ki áll Izrael mögött, így még időben visszavonulót fujt, és inkább jót tett Izraellel, mint sem ártson Izraelnek..


Volt már ilyen a történelemben napjainkban is, csak az boszorkány volt, és addig amig a mesterségét tette azt hitte, hogy sebezhetetlen. Majd amikor az Úr állt elé, akkor hanyatt-homlok menekült a Hitgyülekezethez-hogy védjék meg, mert ő meg akar térni. Csak hogy Isten átlátott rajta, és el lett küldve. A választott neve-mint tudjuk a boosszik mindegyikénél van ilyen név-: Orchidea. Kérdezze ki a varázsló, vajh milyen csapásokat is kapott odafentről-a gyerekek elleni műsoráért. A két gyerek: 6 hónapos és 1,5 éves volt mikor feketemágiával betámadta.

jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4+ Ez az "Orchidea" volt az, aki a boszik és varázslók helyén felrakott egy családot (apa+anya+a két említett koru gyermek) mondván lehet rajtuk gyakorolni a mágiát.


Akkoriban akkora botrány volt a boszik és mágusok berkein belül, hogy fejek hullottak a legmagasabb szintről a Boszorkány Egyházban.


Kell még több infó is? A tegnapi nap után, amikor Isten nyilvánosságra hozta, hogy mi a 2024-es tervük, és mire is ítélte őket, én mindegyik helyébe bőszen olvasnám Bálák-Bálám történetét, no meg a Fáraó és papjainak a történetét is. És vannak még példák:D


Nem tartom okos dolognak, hogy ha valaki olyan harcba kezd, ahol már előre lehet tudni, hogy a műsor bukni fog és egy idegen azért veszi maga elé a varázslót, mert azt reméli, hogy majd ő fogja kapni a következményt, a háttérben álló meg mosni akarná kezeit-főleg az elszámoltatáskor.

jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Boszorkány Egyházban=Boszorkány Szövetség
jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

*A két gyerek: 6 hónapos és 1,5 éves volt mikor feketemágiával betámadta-halálig és ha rajta múlt volna a 2 gyerek meg is halt volna.


Fő a pontosság.

jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
2 Semmilyen.
jan. 1. 11:51
 9/17 Szándékos Bendegúz ***** válasza:

Ez teljesen hétköznapi dolog.

Ha tényleg érdekel, akkor olvasd el a DIANETIKA című könyvet.

Abban pontosan leírja a szerző, hogy mi ez.

jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Jaaaj csak a szcientológiát ne, akkor már inkább olvasson valódi tudományos szerzőktől könyveket (Carl Gustav Jung, Sigmund Freud stb) ne egy kóklertől aki fél életét menekülésben élte le a tudományos eredményekből összelopkodott kuruzslásai miatt.
jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!