Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Struccpolitika segít megoldani...

Struccpolitika segít megoldani a problémát?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha úgy teszek, mintha minden rendben lenne, nem veszek tudomást a rosszról, és nagyon erősen hiszem, hogy minden rendben, sikerrel járhatok?

Szüleimről lenne szó, válni akar anyukám ok nélkül, nem bírom, hogy mindig ezzel foglalkozzak:(


2010. okt. 28. 23:06
 1/5 A kérdező kommentje:

végülis ezt nem csak nekem kellene akarni :( mások is befolyásolják ezeket a dolgokat. pl, hogy apu nem túl optimista, anyu hülye. Na meg is van a válasz asszem.

Vagy szerintetek?

2010. okt. 28. 23:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan probléma, amit a szüleidnek meg kéne oldani, de nem tudják. Neked nem megoldanod kell, hanem eltekintened tőle, gondolom erre érted ezt a struccpolitikát. Mást nem is tudsz tenni szerintem. Lesz ahogy lesz, te csak maradj boldog :)
2010. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem,a struccpolitika sosem jó megoldás.Csak annyit érsz el vele,hogy sodortatod magad.Inkább beszélgess el a szüleiddel.Ha meg mindenképp válás lesz,azt úgysem tudod megakadályozni.
2010. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 UM4 ***** válasza:

az erős hit inden ellenérvet elsöpör

de ha valójában nem hiszel erősen abban hogy semmi gond akkor csak aláássa az egészségedet a feszültség

inkább próbáld megbeszélni a szülőkkel hogy kulturáltan váljanak mert te úgyis összekötöd őket később is

lehet úgy válni hogy mindenki jobban érezze magát utána

csak nem a harcra hanem az együttműködésre kell koncentrálniuk az ügyben

2010. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos anyukámmal nem lehet megbeszélni, apukám meg már kezd belebetegedni lelkileg az egészbe. Nincs aki erőt adjon, hogy minden rendben lesz. Gondoltam talán ha elhitetem magammal, hogy minden rendben akkor jobb lesz, de sajnos kihat a környezet.

Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 1. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!