Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek ennek hatására...

Szerintetek ennek hatására jött létre?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy nekem nagyon tetszik egy fiú és eddig kb egy héten 2x beszéltünk. Egyik nap valahol olvastam erről a szubjektív kommunikációról és engem nagyon érdekelt. Elkeztem kicsit többet olvasni utánna mignem rátaláltam egy honlapra melyen le volt írva hogy hogyan is kell csinálni. Mivel nagyon érdekelt hogy valóban működik e két ezért ki is próbáltam. A leirtak szerint cselekedtem. Annak a fiúnak próbáltam üzenni aki nekem nagyon tetszik. Másnap miután kipróbálni rámirt Facebookon és elkeztünk beszélgetni. Szinte a saját szavaimat olvastam vissza mikor irt pedig előtte soha nem mondtam ilyet de mégis olyan volt. Ez érdekelne engem hogy tényleg megtörtént a szubjektív kommunikáció? És ti hisztek ebben?

2017. júl. 10. 21:31
 1/4 thoomas26 ***** válasza:

A gondolatok erős energiák, melyek a mi általunk ismert időt és teret figyelmen kívül hagyva azonnal "ott vannak" annál, akire a gondolat irányult. Csupán az a kérdés, hogy az a valaki képes volt-e érzékelni azt. Ettől függetlenül, hogy a te esetedben is sikeres gondolatátvitelről beszélhetünk-e, nehéz egyértelműen megítélni, főleg így külső szemmel. Ha tényleg úgy érzed, a körülmények tükrében, akkor egyáltalán nem kizárt.

Az is lehetséges, hogy felsőbb erők is segítettek neked ebben, hogy legyen egy tapasztalásod, megerősítésként.

2017. júl. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Thoomas téged ki engedtek a gyogyóból? 😏
2017. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy komplexum. Százalékosan van jelen. Azt mondanám.., 20-95%ig ez befolyásolta.


Képzel el, ott ült és van egy energiacsomag, ami gondolatait egy pont felé húzza. Gondolatok áramlásának fizikája miatt, van esély, rá gondol s mikor érzelemből, avagy tudatalattiból ír neked, újra erősen olyan csoportok aktivizálódnak ami erősen általad küldött energia hatása alatt van.


Ez nem szubjektív kommunikáció. Ez nem is kommunikáció. Ez vonzás.

2017. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 thoomas26 ***** válasza:

Delator

Ha ezt gúnyolódásnak, sértegetésnek szántad, gondolkozz el rajta, én mikor használtam ilyen eszközöket veled vagy mással szemben. Arra kérlek, te se tedd. Ezzel nem jutunk előbbre, te legalábbis nem.

2017. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!