Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnám előidézni?

Hogy tudnám előidézni?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam már az agykontroll pozitív hatásáról, hogy ha sokat gondolok valamire, amit szeretném, hogy megtörténjen, akkor az valóra válik. Most van egy konkrét esemény, amit szeretnék, hogy megtörténjen. Hozzáértők!!! Segítsetek légyszi, hogy kell ezt csinálni? Hogy kell leképeznem az agyamban, vagy mire kell gondolnom?
2010. nov. 4. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

én nem vagyok nagy hozzá értő de ezt tudom (:

ha szeretnéd h megtörténjen valami nem nagy dologra gondolok... ahoz meditálnod kell. rengeteget. elképzeled h megtörténik nagyon erősen... (: nekem már sikerült (: ha valamit nem értesz akkor nyugodtan irj : D

2010. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak olyan dolgokat tudsz elöidézni ami a saját testeddel kapcsolatos. Ezért lehetséges például felépülni egy betegségböl, mert komolyan gondolod, hogy fel fogsz épülni és mivel elhiteted magaddal ezért úgy is fog viselkedni a tested.


16/L

2010. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem a testemmel kapcsolatos dolog.
2010. nov. 4. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:

mivel kapcsolatos? ha nem vagyok túl indiszkrét?

amiket írtatok hülyeség

kedves kérdező! Ha akarsz valamit ne csak várd a sült galambot, hanem tegyél is érte

2010. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elkezdtem egy sportvállalkozást és szeretném, ha összejönne. Nem leszek milliomos tőle, de legalább végre azt csinálhatom, amit szeretek.
2010. nov. 4. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!