Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnám a gondolataimat...

Hogy tudnám a gondolataimat HATÁSOSAN befolyásolni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Elkaptam még 2 hónapja kb. egy betegséget, ami által sokat járok pisilni. Kaptam gyógyszereket,elmúlt, de ahogy elmegyek itthonról újra rám jön. Szóval itthon teljesen normális a dolog, normális időközönként járok pisilni, de ahogy elmegyek itthonról 15percenként, ez által el sem tudok menni kb sehova, és holnap lenne egy kirándulás, ami reggeltől estig tart, és ez lenne az utolsó nyári programunk, de félek elmenni. Persze meg fogunk majd állni, de nem 15 percenként, szóval nemtudom mit tegyek, nagyon szeretnék elmenni, de így nemtudok.

Hogy tudnám a gondolataimat erről lekötni,vagy befolyásolni úgy, hogy nyugodtan elmehessek bárhova itthonról?

( Egyébként az,hogy ne gondoljak rá szinte lehetetlen, semmi nem tereli el róla a figyelmem, mert ez már tudat alatt történik.Hiába próbálok a társaságra,egyéb dolgokra figyelni, úgyis "előjön")

Segítsetek!!Köszönöm!

17/L

(lehet hogy rossz helyre raktam,de nemtudtam hova tehetném!)


2011. aug. 13. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne igyál, csak úgy óránként egy-egy kortyot, és így úgymond nem lesz mit kipisilned...
2011. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem ne igyál, csak úgy óránként egy-egy kortyot, és így úgymond nem lesz mit kipisilned..."

Te normális vagy? Hát igen, ha nem iszol akkor hülye vagy... (boccs) Ha nem iszol rendesen, akkor epeköved, vagy veseköved vagy vesegyulladásod lesz. Tehát nem ér meg annyi szenvedést az egész.

2011. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jól mondta az, első, csak nem fejezte ki magát rendesen, ezért ugatta le a másik, nem is gyk lenne ez, ha nem így menne :D


tehát a napi szükséges vízmennyiséget, mondjuk 3 litert oszd el úgy, h tényleg csak egy-két kortyot igyál, én ezért járok gyakran, mert mindig 3 decit hörpintek le.


és egy agykontrollos válasz: ha a gondolataidat tudod befolyásolni, az sajnos nem lesz teljes siker, de csökkentheti a kellemetlenséget. ha eszedbe jut, h a kiránduláson pisilned kell, egyből inkább arra gondolj, h nem kell pisilnem, nem kell pisilnem, és ezt mondd el magadban többször.


alfában, ellazult állapotban érdemes ezt tovább fokozni, mondani a szöveget, és elképzelni azt az örömet, amit ak érzel, ha már egy jó darabig kibírtad wc-zés nélkül.

2011. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én is ugyanezzel küzdöttem/küzdök. Egy időben annyira durva volt, h a munkámat is ott kellett hagyjam miatta, mert szó szerint pánikrohamot kaptam ha ki kellett menjek a lakásból. Jártam egy csomó orvosnál (pszichiáter, urológus, nőgyógyi) de senki nem tudta mi van. Aztán kaptam egy olyan bogyót, ami konkrétan "gátolta" valamennyire az ingert, és így sikerült elfogadható szintre juttatnom a dolgot, de ha véletlenül rágondoltam - és rágondoltam - akkor megint. Azóta szültem egyet, uh ritkábban jön elő, de nem tudok rendesen a végére járni a mai napig sem. Nekem az válik be, hogy ha rámjön, akkor mondogatom magamnak, hogy igazából nem is kell, meg húzom amíg tudom. Tehát nem 10 percenként állunk meg, hanem összeszorítom a fogam és legyen 15. Aztán 20. És így tovább. Próbáld ki, hátha.:)
2011. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tudok segíteni, hol laksz?
2012. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Budapesten lakok!Hogy tudnál segíteni?
2012. szept. 6. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!