Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Be lehet vonzani, hogy valaki...

Be lehet vonzani, hogy valaki eltűnjön az életemből?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 16:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért nem szakítasz meg vele minden kapcsolatot? Az egyszerűbb, és biztosabb.
2010. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mert nem tudok.
2010. nov. 7. 17:09
 3/20 anonim ***** válasza:
Miért nem? Ha esetleg kicsit bővebben leírod, mi a helyzet és miért nem tudsz semmit se tenni, akkor talán tudok segíteni normális, működő tippekkel.
2010. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mert az egyik szülőm, akivel egy háztartásban élek, aki eltart. De én nem tudok tovább így élni mellette és a családom sem. A válás anyagi okok miatt kizárt, más megoldást pedig nem látok.
2010. nov. 7. 17:13
 5/20 anonim válasza:
És mi lesz,ha tényleg ELTÜNIK az életedböl(a szülö aki eltart??)És a házasságod is csak anyagi megfontolásból tartod fenn?MI LESZ UTÁNA??azt gondolod jobb lenne?Nem ismerem a részleteket,de sokan örülnének,ha a szüleik támogatnák anyagilag,még felnött fejjel is.Valami eltüntetés hókusz-pókusz nem oldja meg szerintem a próblémáidat,max.egy kis pozitiv hozzá állás részedröl,hogy tudd értékelni amid van,akik vannak neked.Nem akartalak megbántani..biztosan van magyarázatod aˇˇmiértekreˇˇ
2010. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, tanulok, azért tart el, nem mert még mindig a nyakán lógok.
2010. nov. 7. 17:29
 7/20 anonim ***** válasza:
rossz kategória.
2010. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem, a kérdésem ehhez a kategóriához kapcsolódik.
2010. nov. 7. 17:31
 9/20 anonim válasza:

ha bevonzod hogy tényleg eltünjenek,nagyon ráb*szol..ha 18éves vagy,és családod van,meg még tanulsz is mellette,hát örülj inkább minden segitségnek!

és tényleg el vagy tévedve...

2010. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A család alatt a másik szülőmet meg a testvéreimet értem, nem vagyok leányanya, nem vagyok férjnél (úgy érzem, ez valahogy nem világos). Csak az egyik szülőmet szeretném, hogy eltűnjön, mielőtt a pszichiátriára kerülök. Nem kényeskedem, szeretem őt, de így tényleg nem lehet élni.
2010. nov. 7. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!