Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Talán az előző életemből ő a...

Talán az előző életemből ő a férjem?

Figyelt kérdés

Esténként mindig energiát érzek a szobámban, mintha figyelne valaki. És ez így megy már hónapok óta. Van néhány este, hogy nem érzem, de az ritka. Pár napja ha előjön ez az érzés, pár pillanat és beugrik egy kép egy férfiről, ahogy mögöttem ül és figyel. Jobb bokája a bal térdén (tipikus gentleman ülés), sötétszürke zakóban, gálacipőben és sötétszürkés-méregzöld kalapban van. Gondolkozik, tűnődik valamin. Aggódik, néha ideges, stresszes, nem kapja a helyét és mérhetetlenül bizonytalan. Annyi biztos, hogy minden érzése hozzám kötődik valamilyen formában.

Az érzéseit mind átérzem, és ilyenkor enyhe félelmet is érzek, mert nem tudom, vajon ez az agyam szüleménye, vagy valami természetfölötti.

Talán az előző életemből ő a férjem? Vagy talán nem is létezik, és amiket ő érez, azok valójában az én érzéseim, csak valamiből adódóan őt látom? De miért pont egy ilyen elegáns férfi? Miért nem nő?

A komoly válaszokra lenne szükségem :)


L/15


2010. okt. 16. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Igen ő volt a férjed, és szültél neki 9 gyereket, de sajnos hepatitiszes lett és meghalt :(
2010. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Csak a képzeleted szüleménye.

Próbáld elterelni a gondolataidat, nagyon rászuggerálod magad, be is kattanhatsz, aztán a pszichiátriát győzködhetsz mindenkit, hogy DE IGEN OTT ÜL AZ EXEM!!

2010. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Le kéne állni a hallucinogénekről, nagyon nem tesz jót, ráadásul hülyeségeket is beszélsz a fórumon.. :)
2010. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Ez szimpla emberi képzelgés. Ha az ember komolyan veszi őket, és aztán már tényleg bele is akar képzelni valamit a dologba, akkor még nehezebb megszabadulni tőle.

Hogy másképp fogalmazzak: még a szar is jó illatú, ha annak akarod érezni.


Nem hiszem, hogy előző életedbeli férjed lenne. ki mondta, hogy volt előző életed? És hogy abban volt férjed? Ennyi erővel lehet egy démon is ;)

Szóval, tudom hogy nagyon jól hangzana, hogy ő valami volt szerelmesed, a veled egykorúaknál már-már divat lett mára, hogy midig mindenki lát valamit, mert tudatalatt elmondhatja magáról, hogy hű de különleges ember lesz (és nem, ne mondd erre azonnal, hogy ez rád egyáltalán nem igaz, mert úgysem látnád be, ha mégis, de kívülről ezt másképp látja az ember), szóval nem foglalkoznék sokat ezzel.

Ha én 15 évesen elmondtam volna árkinek is, hogy miket hiszek és vélek, valószínűleg az elmeklinikán kötöttem volna ki skizofréniával. Pedig egyszerűen csak kamaszlány voltam, amit kinőttem :)

2010. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az egyszerű, normál kis életembe belecsöppennek ezek a hülye érzések, amiket nem tudok hová tenni, akkor logikus, hogy szeretném tudni, mi az oka. Gondoltam, van még így valaki... de hát...
2010. okt. 16. 18:05
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Persze logikus, hogy tudni akarod és nem véletlenül tettem hozzá az utolsó bekezdésben, hogy én is furcsa dolgokat véltem tapasztalni, mikor 15 éves voltam. Sőt előtte és utána is, végig kamaszkoromban, de ma már szinte számomra is butaságnak tűnnek és értem, hogy csupán az én képzeletem játéka volt minden téveszmém.

Kamaszkoromban azon nevettem, hogy kisgyerekként világmegváltónak hittem magam. Felnőttkoromban azon,hogy kamaszként miket éreztem...

2010. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Gondoltam, van még így valaki... de hát..."


Látod ez a baj a bizonyítottat nem hiszed el, pedig itt vannak valakik különben nem jelennének meg írások.

2010. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon szeretnél valakit magad mellé. :) ... de lehet, hogy stresszelsz valamin tudat alatt, és így jelenik meg. Ki kellen deríteni, mi aggaszt és megszűntetni az okot...azután pedig pasizni:D
2010. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
odabasz a rendszernek mennyi hitetlen emberke van itt aki az átlagos szürke hétköznapokba burkolózik és fél az újdonságoktól. én a temetőben már sokszor láttam szellemeket, persze csak a legjobb barátnőm és az unokahúgom hiszi el nekem, de engem nem nagyon aggaszt, szerintem csak annak mond el akiben megbízol és tudod hogy nem néz hülyének, mert itt szinte mindenki csak azon van hogy hát én még nem láttam akkor nincs is -.- egyébként ha érzed vagy látod , próbálj meg beszélni vele, hogy adjon egy jelet ha ittvan akármit meg hogy mit akar ilyenek, és a legfontosabb hogy nincs mitől félned, azok akik aztmondják hogy képzelődsz csak irigyek mert neked megvan ez a képességed hogy külön megérzed az ilyen dolgokat, különleges vagy csak ennyit jelent és ezt soha ne hagyd hogy elszorítsák ezt a képességedet :) L/18 puszi
2010. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

19:40


El vagy egy kicsit tévedve. Ezek a hétköznapi "szürke" emberek nem azért vélik úgy, hogy sokan képzelődnek, mert annyira vágynának rá, hogy szellemekkel kommunikálhassanak - szegény átlagembernek nincsenek ilyen álmai -, hanem mert a tapasztalat azt mutatja, hogy bizony sokszor valóban pszichés dolgokról és képzetekről van szó.

Ha tudnád, hogy hány és hány embertől hallottam már, hogy fiatal korukban ők látták még az Atyaúristent is a csillagok között, nem beszélve a szellemekről és miegyébről és később, felnőve beismerték, hogy csak látni akarták a dolgokat, ezért magyarázták bele a mindent a semmibe! Hány olyan esettel találkoztam, hogy a pszichiáternél tett néhány látogatás után megszűntek a "látomások"!


Szóval mielőtt butaságokat írsz, szerezz tapasztalatot és ismereteket a témában, amit véleményezel. Ugyanis mindenféle látomások alapját pont az képezi, hogy az ember szeretné magát különlegesnek és kiválasztottnak érezni - épp ezért nem tanácsos ezt a hitet megerősíteni másokban.

Mert bizony egy szimplán hétköznapi, de szeretetteljes s jó ember százszor különlegesebb, mint egy elhunytakat látó tini.

2010. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!