Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mesélne nekem valaki erről a...

Mesélne nekem valaki erről a háromujj technikáról?

Figyelt kérdés
Olyan sok sikersztoriban olvastam, hogy ez a háromujj technika segített sok gyereknek megtanulni a tananyagot. Nincs pénzünk arra hogy elmenjek egy tanfolyamra, szóval valaki mesélne nekem erről? Köszönöm
2010. nov. 15. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A bal (vagyis a nem író) kezem hüvelyk-, mutató, és középső ujját szoktam összeérinteni úgy, mintha megfognék velük egy apró tárgyat (csak lazábban). Már nem emlékszem, milyen mese volt hozzá az Agykontroll tanfolyamon, de tény, hogy "jobban forog" az agyam, gördülékenyebben tudok érvelni, beszélni valamiről.

(Mivel ez nem hitbeli dolog (hanem valamiféle idegrendszeri stimulációs, ha jól emlékszem), valószínűleg nem kell hozzá ismerni az ideológiát, egyszerűen csak csinálni kell.)

2010. nov. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Legegyszerűbb szerintem, hogyha leszeded valahonnan az agykontroll könyvet, átrágod magad rajta (egyáltalán nem unalmas), aztán tudni fogod, hogy kell alkalmazni a technikát.


De igazából, ha gyorsan akarsz tanulni valamit akkor szerintem legjobb technika ha csinálsz egy jegyzetet amiből aztán felelsz magadnak mondjuk tükör elött. (Ha megnézed így miközbe tanulsz használod a füled, szemed, beszélsz is így többszörösen stimulálod az agyad és jobban megy be az információ.)


Remélem segítettem.

2010. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!