Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez igazából a Titok-alkalmazás...

Ez igazából a Titok-alkalmazásának köszönhető, de gondolom, megosztom veletek:. (véleményekre, és tapasztalatra is kíváncsi lennék) működhet, vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés

Ez kb 2 éve történt. Alkalmazni kezdtem a Titkot, de úgy, hogy nem is tudtam róla. (ha nagyon akartam valamit, sosem sikerült, ez amit most megosztok, egy ártatlan álmodozásnak indult)

Adott egy lány, aki megy külföldre, az lennék én. Nincs más, míg otthon voltam, szerettem volna valakit, akinek van köze ahhoz az országhoz, ahová megyek. - Ez tökéletes érzéssel töltött el - hogy tovább bonyolítsam a dolgokat, legyen a lakóhelyemről (közeli szomszédságból) és a szüleink is ismerjék egymást.

Megvoltak hát a feltételeim... - egy ország, amihez van köze neki is - azonos környék - és a szüleink ismeretsége.

Szerettem volna randizni is. Arcot nem képzeltem a srácnak, nem volt ihletem, és így tartottam a legjobbnak.

Gondolatban randizgattunk, jártunk.

Majd az álmodozásnak vége szakadt.


Kb 1, 2 hónap múlva jön egy üzi egy sráctól, hogy emlékeztessen arra, hogy ismertük egymást. Elkezdtünk beszélgetni.

(régen bejelölt egy közösségi portálon, de mivel nem ismertem meg, nem igazoltam vissza)

Kiderült, hogy a szomszédom, és hogy együtt járunk oviba, ebből kifolyólag, a szüleink is ismerték egymást.

És ha ez még nem lenne minden... Van/volt köze ahhoz az országhoz... Ő is ott szeretne élni, volt is kint.

Minden simán ment, össze futottunk néha, jól kijöttünk egymással. De aztán undok módon vége szakadt.

A csúnya véget leszámítva, elgondolkodtam ezen, és rájöttem, hogy működött... Ennyi véletlen, nincs!


Véleményem szerint abban rejlik az igazi titok, hogy jól érezd magad vizualizálás közben, és ne ragaszkodj hozzá görcsösen... Az ellen példáját is fel tudnám hozni, de az már egy másik történet...


Nektek mi a véleményetek? Szerintem ez fontos dolog lehet, és meg kéne tanulni jól, és sikeresen alkalmazni.


2010. dec. 1. 02:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Igy van, nagyon jol erzed es ertelmezted ezt. Valoban nincs mas dolgod, mint fejleszteni ezt a belso erzekednek a hasznalatat.
2010. dec. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

igen ezek bejönnek amit irtál. valószinüleg mikor már bejött neked minden ,majdnem minden amire vágytál uj célt kellet volna kitüzni és arrol álmodozni mint például hosszab kapcsolat.

szerintem.....

van aki az 5öst akarja megnyerni és arra koncentrál, de az ugyse fog bejönni mert sokan használják a gondalati erőket ahoz,hogy az 5 öst megnyerjék. és igy ez olyan mint a biliárd ahol a golyok elütik egymást.

remélem érthető

2010. dec. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

Titok=200 oldalon keresztül ugyanaz. Leírom pár sorban.

Amit akarsz=nem kapod meg.

Amit nem akarsz=megkapod.

Ennyi.


Most te komolyan bedőltél ennek?


Na mindegy, megyek, és megnézek egy oldalt, mert meg akarom nézni. De elméletileg akkor nem fog sikerülni.

2010. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

aki nem hisz benne nem is fog megtörténni amit akar. azért semleges sok embernek az élete, de ők azt hiszik hogy milyen menők,sikeresek, közbe más kiröhögi azért mert sajnálja az ilyet is mint akik ide járnak és lehülyéznek másokat ,meg a baromságait beirják ,mert otthon nem tud már mit csinálni és maszturbálnak a gyakorkerdesek.hu-n és ezoval elmennek és igy töltik az idejét ahol semmit sem hisz el. és olyan nagy embernek hiszi magát,hogy másokat megváltoztat.


Okoskodik hogy nincs ilyen ,nem létezik , ezek hülyék, éld az életet....stb


Tanácsolom menj el egy : A.J Christian előadásra,és nézd meg az ő életét és senkivel sem cserélne. És remete ként is élt és ugy hallota meg istent. Az ember 2 hét alatt megtudja találni ezt ,csak elkell zárni magát a civilizáciotol és semmi elektronika.


De ez az elfuserált életü embereknek soha nem fog sikerülni akik itt lopják a netet.

2010. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Ilyen dolgok rengetegszer történnek az emberrel, akkor is, ha azt se tudja, mi az a Titok, nem hogy alkalmazná. Viszont nem mondom, hogy ha valamiben hiszünk, annak ne lenne nagyobb esélye, hogy megtörténjen. Eszembe jutott erről egy sztori, amit nagyon hasonlónak érzek. Egyik barátnőm agykontrollos technikával próbált magának pasit "programozni", ő se látta tisztán az arcát a vizualizációban, csak az ingét. Aztán az egyik buliban meglepve tapasztalta, hogy a pasin, aki elhívta táncolni, ugyanaz az ing van, amit látott. Ráadásul a srác határozott érdeklődést mutatott iránta és helyes is volt. Természetesen összejöttek.

Nem túl szép vége lett a kapcsolatnak.

Azóta évek teltek el és a lány az esküvőjét tervezi a nagy szerelmével: egy pasival, akivel teljesen hagyományos módon, mindenféle technika alkalmazása nélkül jött össze. :)

Szóval én úgy gondolom, hogy Titok ide-vagy oda, ha egy témával nagyon foglalkozunk és el is hisszük, hogy megkapjuk, amit szeretnénk, a sors előbb-utóbb ad valami lehetőséget ezzel kapcsolatban, a hit ugyanis nagy erő. Viszont hogy ebből a lehetőségből mi lesz, az rajtunk múlik.

2010. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Kristalykid


Olyan dolgokat írtál, ami miatt majdnem vertem a fejemet a falba, mert fájt. Te most komolyan azt hiszed, hogy a te életed jobb, mint az enyém csupán azért, mert hiszel mindenféle fas.zságban? Még helyesen írni se tudsz, nemhogy logikusan felépített gondolatmenetet lefirkantani. Hány éves vagy?

2010. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
?
2010. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én hiszek a titokban. Miért is? Mert nekem a 13 életévemmel az egész életemet megváltoztatta. Mindössze 1 év alatt.. :) Amióta a titkot alkalmazom, azóta sokkal jobb az életem. Sok gondom volt, a környezet nagyon rossz volt, ezen értem azt hogy nem volt pénz, a kisebbséggel gondok voltak, az egészségemmel sok gond volt. Mára ezek elszálltak :) . Miért? Mert alkalmaztam a titkot. Hogyan alkalmazd?... az én napom úgy kezdődik, hogy arra gondolok; ha jobb lábbal kelsz, teszel egy lapáttal arra hogy szép napod legyen... Ezt te is megfigyelheted, minnél idegesebb vagy, annál rosszabb a környezeti tényező. A kérdés ugyanaz, hogyan kell alkalmazni. Én ezt a filmből megtanultam, azóta is segítséget nyújt. Akármit el lehet érni, csak akarni kell, és hinni kell a titokban.. Ha a hit nincs meg, sajnos csak titok nélküli életet élhetünk... Ha nem hiszel benne, az ellenkezőjét következteted, a rosszban hiszel. Ugye, hogy milyen ésszerű? :) Elvileg kevés ilyen felfogású gyerek van, mint én... de ami előtt nem alkalmaztam a titkot, csúnya életem volt... nem volt mit enni, anyám súlyosan beteg volt, én lerontottam a jegyeimet, pedig nagy álmom a programozás, bántottak az emberek, szó nélkül ütöttek-vertek az emberek. Na de ennek vége, erről beszélni nem szabad. Ezek eltűntek, mintha egy másik ember lennék. Nagyon jó, hogy azt csinálok amit akarok. Csak gondold át, amit akarsz, hidd el, hogy meg fogod kapni, várj, és fogadd be :) Remélem tudtam segíteni annak, aki nem hisz benne. Én hiszek, és tökéletes életem van... Tanulok, jó a közösségi életem, az egészségem soha nem volt ilyen jó... Sok szerencsét embertársak ;)
2012. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a tapasztalatodat... en is hiszek benne, csak neha nem jon be... de ezt is regen irtam, es azota joban vagyunk a sraccal, valahogy ezt is bevonzottam:)
2012. máj. 7. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!