Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Aki részt vett már dr. Domján...

Aki részt vett már dr. Domján László agykontroll eloadasain es megtanulta az alfa alapotba valo jutas technikajat annak, hogy sikerult?

Figyelt kérdés

En Szlovakiaban elek es nincs nagy lehetosegem elmenni egy ilyen eloadasra.(egyebbkent mennyibe kerul?)


Mar reg probalkozok,foglalkozok ezzel,de meg nem sikerult eljutnom arra a szintre szerintem. Abba a kategoriaba tartozhatok akik elegge nehezen hipnotizalhatok.


2010. dec. 22. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem jártam ugyan tanfolyamra, de könyvből megtanultam. Szerintem te is meg tudnád, csak több kitartás, gyakorlás kellene, nekem sem ment elsőre (sőt).


Ne akarj görcsösen lemenni alfába, ne kérdezgesd magadtól, hogy na, alfában vagyok már? Csak lazulj el, szépen sorban lazítsd el a testrészeidet, ne gondolj a mindennapi gondokra. Ha úgy érzed, hogy megvan, akkor programozhatsz. Egyébként nem alfában is lehet "programozni".


Az alfa állapot egyébként nem egy pont, hanem inkább úgy kell elképzelni, mint egy sávot. Ha elbambulsz valamin nagyon, már az is alfa pl., de amit közvetlen elalvás vagy ébredés előtt érzel, az is.


Remélem segítettem, sok sikert!

2010. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindennap, amikor elalszol, átmész az alfa állapoton. Tehát ha valaha is aludtál már életedben, akkor voltál alfában.


Az alfa állapot nem más, mint az a furcsa, jóleső ellazultság az éber és az alvó állapot között, amikor kicsit lelassulnak a gondolataid, de még ébren vagy valamennyire.

2010. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
8%

Hülyeség az egész, szerintem vakít, bár respect..

Az a helyzet hogy én a Telepátiára keresem a választ és szrintem ő tök lealáz, de miért is?! Money?! Naná!

2011. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!