Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A titokkal ezt hogy lehetne...

A titokkal ezt hogy lehetne kezelni? (csak az írjon, aki hisz benne). Bővebben lent

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,és még elég új ebben az egész vonzás törvényes dologban,és a segítségeteket szeretném kérni. Volt egy fiú,akibe beleszerettem,de ő csak barátként figyelt rám,és visszatért az exéhez. Tudom,hogy tovább kéne lépnem,de azt hiszem,még mindig szeretem. Viszont szeretnék megismerkedni egy olyan fiúval,aki figyelne rám stb... tudnátok segíteni,hogy mit kellene tennem? Vagy hogy hogyan álljak neki?

előre is köszönöm


2010. dec. 28. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Be tudod vonzani az életedbe természetesen, mint akármi mást, de a párkapcsolati része komoly önismeretet igényel. És nem más mint önmagad szeretete. Ha szereted önmagadat, akkor látni fogják, hogy egy értékes embernek tartod magad és a környezeted is annak fog tartani. De ha valaki azt mondja Neked, hogy "De szép vagy!" erre Te "Nem vagy szép.", akkor ezt az üzenetet közvetíted a forrásodnak, ez a gondolat tölti ki az elmédet, ezt sugárzod kifelé is, és ezt fogják látni rajtad, hogy bizony ez a csaj nem szép, nem értékes stb. Azt mondják, hogy úgy bánj másokkal, ahogy azt szeretnéd, hogy Veled is bánjanak. És itt jön a csavar. Úgy bánj saját magaddal, ahogy azt szeretnéd, hogy Veled is bánjanak. Hiszen, ha szépen, szeretettel bánsz magaddal, az általad kibocsájtott "szép vagyok, fontos vagyok" gondolat hasonlót fog bevonzani az életedbe. Ha elképzeled magadat egy fiúval, ahogy boldogan kézen fogva sétáltok pl. akkor egy erős, impulzív üzenetet bocsájtasz ki. És ha ezen a frekvencián tudod tartani a gondolataidat, akkor azt általad levetített képet fogod bevonzani. Én úgy szoktam erre az általam 'emelkedett frekvenciának' nevezett szintre lépni, hogy olyat csinálok, ami felvidít. Vmi pörgős zene, szeretek főzni, vagy nézek valami vicceset a tévében, és ha elönt boldogságérzet, mert élvezem, amit csinálok, és nem mű a mosoly az arcomon, akkor becsukom a szemem, a kívánt dologra gondolok, és megköszönöm. Nekem minden bejött. Munka, anyukámmal helyrejött a kapcsolatom, sikeresen vizsgáztam és millió apró dolog.
2010. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,nagon hasznos számomra. Megpróbálok akkor eszerint cselekedni. Köszi mégegyszer :D
2010. dec. 28. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
nm:)
2010. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
mi az a titok?
2010. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
hülyeség
2011. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A Titok nem hülyeség, nekem nagyon sokszor bevált...:)

Mindenképpen úgy kell csinálnod, hogy elhidd, hogy Ő már a tiéd. Fontos, hogy jól érezd magad közben. Én azt szoktam, hogy lefekszek az ágyra, bekapcsolom a kedvenc zenémet, aztán újra és újra lejátszok magamban egy bizonyos gondolatot. Már elhiszem, hogy amire sokat gondolok, és amitől jól érzem magam, azt hamarosan megkapom. Képzeld el úgy, mintha az internetről rendelnél. A gondolataid a honlap, ahonnan kiválasztod a megfelelő "terméket", a boldogság szintje pedig azt jelzi, hogy mennyi idő múlva érkezik meg az, amit kiválasztottál. A lényeg, hogy miközben egy gondolatra összpontosítassz, érezd magad jól, és HIDD EL, hogy ez veled meg fog történni. Ne úgy gondolj rá, hogy most kötelező ezt gondolnod a nap 24 órájában.


Remélem tudtam segíteni valamennyit. Üdv, 16L. :)

2011. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon benne vagyok ebben a titokban :)

Mármint, még "tanulom" de nagyon hiszek benne... Voltak megdöbbentő dolgok is...

Egyszerű fantáziálásnak indult... Megadtam azokat a szempontokat, hogy mit kívánok egy fiúban...

(leírom, hogy érthetőbb legyen)

- ismerjem

-szüleink is ismerjék egymást

- környékünkről legyen (szomszédság)

- legyen köze egy országhoz (most jelenleg külföldön élek, és azért is ragaszkodtam hozzá, hogy neki is legyen köze)

Lefuttattam a fejemben a találkozásokat, ahogy találkozunk, beszélgetünk (nevet képzeltem el, arcot nem)

És kb 2 hónapon át ez ment...


Majd abba hagytam... egyszerűen tovább "léptem"


2-3 hónap múlva, ír rám egy srác, hogy ismerem, mert együtt jártunk oviba...Szüleink ismerik egymást (mivel 1 oviban voltunk)

kiderült, hogy a közvetlen szomszédom volt!

És ha hiszitek, ha nem... volt köze ahhoz az országhoz! imádta, és ki akart költözni...

(minden szempont bejött, kivéve a neve, és az, hogy nem jöttünk össze)

De ez nekem óriási döbbenet volt... és csak azután jöttem rá, hogy ezt én vonzottam be, mikor "kapcsolatunk" csúnyán véget ért... barátok voltunk, de elég csúnya vége lett... Ezek után sem bánok semmit...


Hidd el, és megvalósul...De sosem szabad ragaszkodni hozzá... 2 hónapon belül abba hagytam az álmodozást, felül kerekedtem ezen az érzésen, elengedtem, és minden bejött...


Ha valaki szeretne még gondolatokat, ötleteket cserélni, szóljon...


Ja, és itt külföldön, legalább 1 hónapig tanították is a titkot egyik órán...

(18, L)

2011. jan. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

bocsánat, ne haragudj de kijavítanálak: nem titoknak hívják, hanem a vonzás törvényének. a titok a film és a könyv neve, de a neve a vonzás törvénye.

:)

2011. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!