Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Igaz, hogyha sokat gondolunk...

Igaz, hogyha sokat gondolunk valakire, valamire, vagy egy dologra, ami szeretnénk, hogy megtörténjen, akkor nagy eséllyel beteljesül?

Figyelt kérdés
Hogyha sokat gondolunk arra a bizonyos dologra eseményre vagy személyre, akkor megfog jelenni az életünkben, ha tényleg nagyon akarjuk? vagy ezt lehet valahogy szabályozni?
2011. jan. 7. 07:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az agykontroll tényleg létezik.Persze nem elég csak állandó arra a dologra gondolni,kell három fontos dolog.Kérés,elképzelés és az az érzés benned,hogy már rég megkaptad amire vágytál.Furcsán hangzik,tudom,de van két könyv is ami nagyon hasznos és normálisabban eltudja magyarázni ennek a lényegét.Az egyik José Silva Agykontrollja,a Másik pedig Rhonda Byrne A titok.Ajánlom mindkettőt.Akárki akármit is mond ezek ellen,valódi dolgok,és nekem már bevált :).
2011. jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

1. (és eddig egyetlen) válaszolótől kérdezném:

Ezt úgy is lehet alkalmazni, h. ha nincs párom, és szeretnék, akkor be tudok vonzani vkit az életembe? Nem konkrét személyre gondolok, mármint h. nem ismerek olyat, akivel szeretnék kapcsolatot, dehát bármikor megismerhetem. Talán vhol ezen az oldalon olvastam, h. először el kell képzelni, h. milyen legyen a fiú. De akkor elmondod magadban, h. kb. 175 cm magas, stb, stb? És ezt napi hányszor v. hány napig? Hogyan működik ez? Megköszönném, ha megírnád.

2011. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
*válaszolótól
2011. jan. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Elnézést a késői válaszért.Igen,megtudod csinálni :) Bár arra,hogy hány centiméter magas legyen,szerintem hülyeség koncentrálni.A lényeg,hogy bevonzz magadhoz egy olyan embert,akire te vágysz,és ahogy a könyv is írja,az univerzum majd a többit elintézi helyetted.Ne arra gondolj,hogy 180 centi legyen,hanem kérj,képzeld el őt telljes valójában magad elé és érezd,hogy már megszerezted,és az univerzum ennek hatására biztos nem fog egy kövér sörhasú lusta kanapénülőt adni neked :).Rendeljétek meg a könyvtárból valamelyik közül az egyiket,(személy szerint a Titok nagyobb hangsúlyt fekted ennek a témának a kivitelezésére mint a másik,és most is ezt olvasom)és olyan felemelő élményben és tudásban lesztek részben,hogy az egész életetek megváltozik.:)
2011. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
*lesz részetek
2011. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Köszi szépen. :) Ezt a 175 cm-t csak azért írtam, mert itt vhol azt olvastam, h. pontosan meg kell fogalmazni, h. hogy nézzen ki, külsőre is. De akkor ezek szerint az így nem teljesen igaz.
2011. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én még a Titok c. filmet is ajánlom. Nekem is váltak be dolgok. Pl. Mindig mondogattam vagy hangosan vagy magamban,hogy ha otthon nagy veszekedés lesz én elmegyek. És lám már nem vagyok otthon.
2011. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én már láttam azt a filmet és meg van a titok című könyv anyukámnak, úgyhogy szerintem majd elolvasom:) én pl konktrétan egy személyt szeretnék bevonzani az életembe, aki régen a része volt egy kis ideig, de mostmár alig beszélek vele, szinte soha.
2011. jan. 7. 13:23
 9/20 anonim válasza:
13:23-nak, azaz a kérdezőnek: Nekem is van ilyen fiú, úgyh. erre a kérdésedre a válasz engem is érdekel. :) Na, majd én is elolvasom a könyvet, meg megnézem azt a filmet.
2011. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
remélem teis hasznát veszed:)
2011. jan. 7. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!