Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy hülyeségnek fog...

Lehet, hogy hülyeségnek fog hangzani de kitöltöttem egy tesztet és hibátlanul átmentem rajta. A teszt a látókról szól. álmodok valamit és pár nappal később beteljesül, gondolok valamire pár perc múlva kimondják/megtörténik. Ezek szerint látó vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszer 2011.|v.27-én azt álmodtam,hogy ahol lovagolok ott lesz a mobilom(mert elhagytam)és 2011.|v.28-án megtaláltam ott.És még azt,hogy egy 11 éves gyereknél már jelentkezhetnek a képességek?(köszönöm válaszotokat)
2011. máj. 22. 11:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
80%
te egy kilátó vagy b+
2011. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
szerintem ez hülyeség:)
2011. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sok embernél előfordul.Én elég sokszor megszoktam álmodni a dolgokat.majdnem minden nap és nekem is van olyan hogy amire gondolok azt kimondják:)
2011. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
linkeld be a tesztet lécike én is kiváncsi vagyok rá :) Köcce !
2011. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenkivel megesik az ilyen, csak sokan nem foglalkoznak vele, vagy véletlennek tudják be.

Egyébként igen lehetséges, hogy úgy nevezett "látó" vagy, de akkor mindenki az.

Fiatalabb korban talán még sűrűbben is előfordulnak az ilyenek, mert még nem vésődött bele a tudatodba a materialista világnézet, és ezért nincsenek annyira lekorlátozódva ezek a képességek.

2011. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez velem is megszokott történni, nagyon gyakran, van amikor a másik gondolatát mondom ki, mielőtt megszólalna, de ettől még nem vagyok látó
2011. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az agy állandóan tereveket gyárt, tudatosan is, de tudattalanul (impliciten is). Ha bejön egy ilyen tudatos, az ilyen "látás". Azonban csomószor meg nem jön be amit kitalálsz, csak az elméd úgy működik, hogy azokat elfelejti. Az, hogy a jövőbe látsz: illúzió, semmi több.
2011. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Liza von:Újságban találtam...köszönöm válaszotokat.
2011. máj. 23. 06:56
 9/11 anonim válasza:
nem mondanád el a lottószámokat?
2011. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnos azért ilyeneket még nem álmodtam :)
2011. máj. 24. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!