Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mire jó az alfa-állapot? Mit...

Mire jó az alfa-állapot? Mit éreztek olyankor?

Figyelt kérdés

Tudatotoknál vagytok ilyenkor,ugyan úgy mint bétában,amikor ébren vagy? Milyen érzés? MIért hasznos?Mit lehet csinálni alfába?

Valaki írna nekem róla?

Köszönöm!


2011. jan. 9. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Olyasmi, mint mikor alvás előtt, ilyen tisztán át tudod gondolni például a napod. Kicsit meg is felejtkezel arról, hogy a testedben vagy, de tisztán tudsz gondolkozni.


De persze sok mindenre fel lehet használni ezt az állapotot, sok "trükk" létezik. Van, hogy tudatába vagy a testednek, csak máshogy, és inkább energiaként érzed, érzed ahogy bizsereg benned az életerő. Van hogy elmélyülsz a tudatodban, és koncentrációs gyakorlatokat végzel.


A gyógyulásodat elő lehet segíteni vele, vagy olyan egyszerű dolgokat például, hogy időbe felkelj reggel. De az ébresztőóra azért még mindig egyszerűbb és megbízhatóbb erre, szerintem. :P


Magasabb szinten testen kívüli élményben is részesülhetsz, ha nagyon ügyes vagy, akkor állítólag elmehetsz körülnézni a lakóhelyed körül, vagy akár nagyon messzire is. Bár ezek a dolgok már tényleg nagyon ezotéria témakör :P

2011. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
75%

Én egyszer voltam alfában , olyan érzés volt mintha magam mellett álltam volna , nem láttam magamat de éreztem. :-D

Aztán amikor magamhoz tértem a lábam meg a kezem remegett a tesóm nagyon megijedt, mert csak hülyeségből csináltuk, de azért érdekes volt. :-D:-D

2011. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Ó;... az nagyon jó, olyan mint az orgazmus és tudatunknál vagyunk. gyakorlottak naponta 2x is le tudnak menni.
2011. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2011. jan. 10. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az ébresztés nekem is ment, csak annyit mondtam magamban: "korán kell felkelnem!" Vagy: "Holnap 8-kor kelek" és az utóbbinál csak 2 perc eltérés volt! Agykontroll
2011. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Én csak alfába létezem . Olyan tök jó meg minden. Remelem sokat segítettem.
2011. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én például akkor megyek le alfába, ha valamit akarok.

tehát az alfa állapot arra is jó ha valamit elakarsz érni.

amikor legelőször mentem le alfába, akkor olyat éresztem, amit szavakkal nem lehet kifejezni. annyit tudok mondani, hogy jó érzés volt.

2011. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!