Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan, hogy veszekedtetek a barátnőtökkel, ő pedig elsírta magát? Mit éreztek olyankor (srácok)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer. De azért pityeredett el, mert úgy érezte, hogy megbántott. Majdnem én is, szégyenszemre könnyezni kezdtem. Az volt az érzésem, hogy ennyi szeretetet nem érdemlek meg.

Imádom!


20/F

2011. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne:) engem utána átölelt és bocsánatot kért
2011. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én úgy érzem bűnös vagyok
2011. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igaz, én lány vagyok, engem sokszor megbántott, és amikor látta, hogy sírok ez miatt, csak a száját húzta, és befordult a fal felé az ágyon, meg mondta, hogy minden nő csak nyávogni tud, ezt nem egyszer játszotta el velem. Azóta hál' Istennek szakítottam vele, de még megkérdezte az okát, hogy miért akarok.
2011. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Huh, ez most lehet, hogy durva lesz, de legalább őszinte vagyok. :D


Párommal már 7 éve vagyunk együtt. Volt sokszor rá példa, hogy 1-1 hevesebb vitánál elsírta magát. Az első időben, még nagyon megsajnáltam mindig. Nyugtatgattam, ölelgettem satöbbi. Viszont utána elkezdte a szememet szúrni, hogy ezután minden ment tovább úgy ahogy eddig, és a vita teljesen felesleges volt. Tehát ez a sírás tökéletes figyelemelterelés, és önsajnáltatás. Ezzel manipulálni tud engem, és ezt ki is (persze tudat alatt) ki is használta. Így soha nem változott semmi.

Meguntam, és most már nem hat rám. Ha mindenképpen bőgni akar hülyeségeken akkor tegye. A probléma ettől nem oldódik meg, tehát higgadtad, de folyamatosan folytatom a vitát, sírás ellenére.


Érdekes mód, így meg tudunk egyezni, végig tudjuk beszélni a dolgot (még ha ő sír is közben végig), nem felejtődik el a dolog, és egyezségre jutunk, amit be is tartunk utána többé-kevésbé.


Tehát ha egészen biztos vagyok benne, hogy a vitában nekem van igazam, és ezt kellő érvekkel alá is tudom támasztani, de ő sírni kezd, akkor leszarom. Nem örülök neki, hogy így látom, elszomorodok én is, de a problémát nem oldja meg, és mégis jobb egy kis sírás, megbeszélés, és kibékülés, mint az, hogy ő sír, megsajnálom, elfelejti a dolgot, engem meg továbbra is fojtogat belülről a düh, majd egyszerre tör ki az egész.

2011. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A komolyabb viták után mindig sírás következik,mert megbánja,hogy megbántott.22/F
2011. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Annal a lanynal amelyik kepes heti rendszeresseggel bogni a legkisebb hulyesegeken is, a siras pusztan erzelmi zsarolas.

Emberfuggo hogy kinel mennyit jelent, vagy jelent-e valamit egyaltalan.

2011. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Na épp ez az, hogy nem kell itt minden sírástól hasra esni.

Vannak nők, akik ezt zsarolásra használják fel.

Egyébként, ha meg volt ilyen lesza*rtam nagy ívben.

2011. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
természetesen nem heti rendszerességgel gondoltam, hanem csak 1-1 veszekedés alkalmával, ha már nem bírja tovább és eltörik a mécses
2011. máj. 13. 13:00
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát, én például túj jólelkü vagyok és nekem is fáj, ha valaki sir az én hibámból. De lassan kezdek leszokni erről is, nem éri meg.
2011. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!