Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi link tartalmáról?

Figyelt kérdés

[link]


4.4 es rész különösen érdekes


2011. febr. 24. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvastam már és nagyjából egyet is értek az ott leírtakkal.
2011. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na de azzal, hogy a segítők, démonok meg egyéb más lények ? Ez elég szkeptikus
2011. febr. 24. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a vallás ilyen. A Bibliában is le van írva, hogy vizsgáljunk meg mindent, hogy jó vagy rossz, fekete vagy fehér. Az, ahogy segítőket kérnek az agykontrollon, majdnem olyan, mint amikor itt ilyen házi rabszolga szellemek idézésében és tartásában tesznek fel kérdéseket. A keresztény vallásban kérünk és elfogadjuk azt is, ha nem kapunk meg valamit. Hiába, hogy jóra akarod használni. Olyan ez, csak nagyban, mint a kegyes hazugság. Ideig óráig talán jó, de hosszútávon nagyobb bajokat okozhat, mint amennyi jót tett. Az igazán keresztények szkeptikusak, ezt teljesen jól látod.
2011. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha megnézed azt az oldalt, akkor láthatod, hogy Harry Pottertől a Buddhizmuson át mindent a rossz dolognak tart. Ennek köze sincs a kereszténységhez. "Ne ítélj, hogy ne ítéltess." Ugye?

Agykontroll vagy bármi ilyen (Reiki) ugyan azon alapul mint a legtöbb vallás Istene, hogy van valami nagyobb "erő", amely mindent egybetart, összeköt minket. Érdekes mindent szídni, közben pedig egy olyan intézményre hivatkozni, amely múltja tele van erőszakkal.

Mielőtt megkapnám, hogy én is sátán fatyja meg mit tudom én mi lennék, közölném, hogy keresztény vagyok, és hiszek Istenben. Viszont ez nem jelenti azt, hogy elvakult lennék és mindent, ami nem egyezik a véleményemmel/hitemmel azt rossznak vagy bűnösnek minősíteném. Ez a démonos szellemes rész meg kifejezetten butaság. Egyáltalán nem arról van szó, hogy démont meg ilyen lényeket idéznek, hanem egyszerűen mentálisan létrehozott, képzeletbeli személyek. Olyan kb mint amikor álmodban beszélgetsz valakivel, azt a személyt is a tudatalattid "kelti életre".

2011. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Egyetértek utolsó
2011. febr. 28. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!