Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mennyi idő után adom le az...

Mennyi idő után adom le az 1-2 kilót ezzel a módszerrel (link)? Plusz ha "bebeszélem" magamnak, hogy nem vagyok éhes, nem is leszek az?

Figyelt kérdés

[link]


Meg még ezzel a technikával is: [link]

Tényleg csak 1-2 kilótól szeretnék megszabadulni vagy pedig a farkasétvágyamtól. :))


A lemenni a szintedre a 3-ról 1-re módszerrel pontosan mit takar?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. aug. 17. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát működhet
2011. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A lemenni a szintedre a 3-ról 1-re módszerrel pontosan mit takar?


Transznak hívják :D

2011. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sarlatán művészet, igazából attól, hogy szépségkirálynőnek képzeled el magad attól még dagadt disznó maradsz. Ha éhezteted magad a szervezeted a későbbi étkezéseidnél több zsírt raktároz a későbbi válságokra amikor "nem vagy éhes".
2011. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezaz, utolsónak pacsi :D

Egyrészt, ha nem kajálsz, hanem elmúlasztod az étvágyad, akkor nem csak zsírt hanem izmot is vesztesz, és a végére undorítóbb alakod lesz mint bármikor

meg nemigaz hogy mindenféle fasságot ki kell találni az akaraterő ellen. Ezért tart ott minden, ahol tart, mert mindig a kiskaput keresik az emberek

2011. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne arra koncentrálj amit nem akarsz! NEM VAGYOK ÉHES..megőrülök, de nem vagyok éhes! LófAsz! MINIMÁLIS ÉTELTŐL IS MÁR JÓLLAKOK. JÓLLAKOTT VAGYOK, az egy fokkal jobban hathat! ÉS mond mintha már elérted volna. NAPRÓL NAPRA...nem leszek f. tudja mikor, hanem vagyok!
2011. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

dagadt disznó...hát az nem én vagyok, már meg ne haragudj, kedves egyik válaszoló. 49-5O kg vagyok, szép alakom van ezt jól tudom, de most úgy érzem híztam 1-2 kilót, mintha pocim lenne, pedig a pár napja készült fotókon még tök jól nézek ki. ezért most szeretnék fogyni picit.

aki normális választ adott, annak köszönöm szépen az igyekezetét!

2011. aug. 17. 23:03
 7/16 anonim ***** válasza:
Költői túlzás volt primadonna...
2011. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Legyen mááá humorod! Mond a tükörbe:

NINCS GÖBE PIC:ÁM!

NINCS GÖBE P:CSÁM!

NINCS GÖBE PIC:ÁM!

:DDDDDDDDD puszi

2011. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jézusom, vannak fura emberek.
2011. aug. 17. 23:35
 10/16 anonim ***** válasza:

mindenekelőtt komolyan járj utánna, h mi az egészséges fogyás menete, és utánna használhatod az elmetükre-technikát.

a pohárvíz-technika ak jó, ha a fogyózás időtartama alatt megállsz a súlycsökkenéssel, ilyenkor kereshetsz választ, h miért nem megy a fogyás.

2011. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!